3D rašiklio rinkinys su siūlų (150 m PLA) ir trafaretų rinkiniu (iki 50 vnt)

Žaislai

Platus įvairių žaislų berniukams ir mergaitėms pasirinkimas, optimaliausia kaina! Naujausi žaislai ir lavinamosios priemonės vaikams ir paaugliams.

Rodoma 1–20 iš 39

 • 3D rašikliai, rašiklių siūlai ir komplektai

  3D rašikliai, rašiklių siūlai ir komplektai (4)

  3D rašiklis ir 3D tušinukas - tai naujovė kuri leidžia piešti trimates figūras ore! Trimatis rašiklis naudoja PLA plastiko filamentus - siūlus, kurių pagalba galite sukurti bet kokias 3D formas ar personažus. 3D rašiklis vaikams padeda valdyti formavimo greitį, jo pagalba galite pridėti naujų spalvų, ar piešti pagal jau paruoštą trafaretą. 3D rašiklis vaikams puiki dovana!
 • 0 out of 5

  3D rašiklio rinkinys su siūlų (150 m PLA) ir trafaretų rinkiniu (iki 50 vnt)

  54,99 su PVM

  3D rašiklis – spausdinimo technologija leidžia jums sukurti įspūdingas, patvarias formas, dizainus ir modelius, kuriuos galima naudoti dekoravimui, linksmybėms ir mokymuisi. 3D rašiklis yra prietaisas, kuris leis jums pradėti nuotykį kurį riboja tik jūsų fantazija. Jis palaiko tiek ABS, tiek PLA kasetes.

  Trimatį rašiklį lengva naudoti, o norint pradėti dirbti, pakanka jį prijungti prie elektros energijos naudojant pridedamą maitinimo šaltinį. Rinkinyje taip pat yra specialus stovas, leidžiantis saugiai padėti ir atvėsinti rašiklį, 150 metrų 3D juostos, ir net 50 vnt. trafaretų rinkinys!

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  3D rašiklis su 9 m rašymo papildymu

  23,62 su PVM

  3D rašiklis tai naujoviška, išskirtinė ir puiki dovana kiekvienam! Pažadink savo vaizduotę!

  • 3D rašiklis leidžia jums sukurti trijų matmenų kietąsias medžiagas ir nuostabias struktūras.
  • Rinkinyje yra 9 metrai spalvoto rašiklio juostos. Užtaisai pagaminti iš specialios medžiagos, kuri yra pašildyta rašiklio viduje ir iš purkštuko išeina plastikine forma.
  • Veikimo principas yra pagrįstas technologija, naudojama ir pažangių 3D spausdintuvų.
  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  3D rašiklis vaikams, rožinės spalvos

  23,62 su PVM

  3D rašiklis vaikams – tai puiki priemonė lavinti mūsų mažųjų įgūdžius naudojant žaidimo elementus! Lavinamas ne tik kūrybiškas mąstymas, bet ir erdvinė vaizduotė su rankų tikslumo įgūdžiais. Rašiklis naudoja PLA ir ABS papildymus leis sukurti bet kokią erdvinę formą, kurią tik galite įsivaizduoti! Prietaisas suteiks džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, nes sukurti kūriniai yra ilgalaikiai ir gali būti išsaugoti kaip atsiminimas, ar įteikti kaip dovana.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  3D rašiklių papildymas, 3D siūlai – filamentai PLA, 100 m

  10,90 su PVM

  Net 100 metrų ilgio 3D rašiklio siūlų papildymas PLA filamentai, įvairių spalvų mišinys. Šio rinkinio gijos yra pagamintos iš biologiškai skaidomo PLA, kuris pasižymi dideliu patvarumu ir leidžia kurti ilgaamžius modelius.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Apyrankių gaminimo rinkinys

  34,90 su PVM

  Apyrankių gaminimo rinkinys – tai puiki ir praktiška dovana kiekviena mergaitei, kuri ne tik leis vaikus patraukti nuo telefonų ir kompiuterių ekranų, bet ir pažadins kūrybiškumą, bei leis pačioms sukurti unikalius apyrankių papuošalus. Apyrankių gaminimo rinkinys mergaitėms leidžia sukurti neribotas unikalias kombinacijas iš komplekte esančių medžiagų, o pabodus ar panorus atsinaujinti, visada galima pakeisti karoliukus, pridėti naujų, ar net visiškai perdaryti naujais.

  Apyrankių gaminimo rinkinys namuose

  Apyrankių gaminimo namuose rinkinys sudarytas iš išskirtinių karoliukų ir pakabukų, kurie leis susikurti savo svajonių papuošalus. Nauja apyrankė, stilingi karoliukai ar kas savaitę naujas pakabukas? Jokių problemų! Su šiuo rinkiniu kiekvieną dieną sukursite kažką kito, unikalaus ir nuolat atrodysite stilingai!

  Linksmybės niekada nesibaigia, nes kiekvieną elementą galima lengvai pritvirtinti arba nuimti nuo grandinės. Apyrankių gaminimo namuose rinkinys lavina rankų motorikos įgūdžius, skatina kūrybiškumą ir vaizduotę. Tai puiki dovana mažiesiems.

  Rinkinys supakuotas į spalvotą kartoninę dėžutę papuošalams laikyti.

  Apyrankių gaminimo komplekte yra:

  • 20 spalvotų karoliukų, iš jų 4 nusagstyti blizgučiais
  • 20 pandoros stiliaus karoliukų iš lydinio, iš kurių 5 dažyti rankomis
  • 20 pakabų, iš jų 10 stilistiškai nudažytų
  • 3 grandinėlės apyrankės su širdele ir užsegimu
  • 1 spalvota uždara dėžutė

  Apyrankių gaminimo namuose specifikacija:

  • grandinėlės ilgis apyrankei 19 cm su galimybe reguliuoti ir trumpinti iki 15 cm.
  • karoliukų dydis 10-15 mm
  • pakabų dydis 20-38 mm
  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Apyrankių pynimo žaislas – mašina su priedais

  34,99 su PVM

  Apyrankių pynimo žaislas mašina su priedais – ar norite patys pasigaminti papuošalus? Šis apyrankių pynimo rinkinys skirtas norintiems susikurti savo unikalų stilių. Pinant apyrankes namuose su šia mašina galite pasirinkti dizainą, nustatyti medžiagas ir patys pasigaminti unikalius papuošalus. Didelis pasidaryk pats apyrankių rinkinys gali pažadinti jūsų kūrybiškumą bei padėti išsiskirti unikaliu stiliumi!

  Visi mėgsta apyrankes ir pakabukus, o šis rinkinys leis jums sukurti namuose begalę apyrankių derinių, tik nuo jūsų ar jūsų vaiko priklauso ką sukursite. Apyrankių pynimo mašina leis jums su jūsų vaikais praleisti daugiau laiko, bei tuo pačiu sukurti išskirtinių apyrankių. Linksmybės, kurių metu galite savarankiškai kurti ir gaminti papuošalus, teigiamai veikia vaikų kūrybiškumą, bei vaizduotę.

  Apyrankių pynimo žaislas mašina su priedais  tinka visiems, kurie nori išmokti pasidaryti stilingų apyrankių amuose. Rinkinyje yra pynimo medžiagos ritės ir instrukcija, kaip pinti. Apyrankės pagamintos su šia mašina yra patogios nešioti ir atrodo išskirtinai. Todėl kiekvienai dienai galite turėti po atskirą apyrankę, bei sutaupyti.

  Apyrankių pynimo žaislas – mašina su priedais komplektą sudaro:

  – 6 spalvos: violetinė, mėlyna, šviesiai rožinė, geltona, tamsiai rožinė, žalia;
  – užsegimai apyrankėms;
  – pynimo mašina.
  – mašinos matmenys: 18 cm x 21 cm x 11 cm
  – pakuotės dydis: 44 cm x 31 cm x 11 cm

   

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Automobilio išgelbėjimas – intelektą lavinantis rinkinys

  47,83 su PVM

  Automobilio išgelbėjimas intelektą lavinantis rinkinys – tai ne tik žaislas vaikams, bet kartu ir intelektualus lavinimo rinkinys, kurio pagalba vaikai, žaidimo proceso metu, lavina savo loginį mąstymą, bei veiksmų planavimą. Automobilio išgelbėjimo rinkinys puikus sprendimas tėvams, kurie nori kad vaikai mažiau laiko praleistų prie išmaniųjų įrenginių žiūrėdami filmukus, o daugiau laiko aktyviai žaisdami ir tobulėdami.

  Padėkite policijai ir ugniagesių brigadoms pasiekti tikslą laiku. Priešingai nei atrodo, būkite atsargūs – kelias pilnas netikėtumų ir kliūčių. Tik sumanumas ir miklumas nuves jus į tikslą. Taip pat nepamirškite, kad mokyklinis autobusas turi laiku nuvežti vaikus į mokyklą, o viršininkas turi atvykti į svarbų susitikimą. Meskite iššūkį visiems ir padėkite greitosios pagalbos tarnyboms atvykti laiku. Galite būti tikri, kad linksmybės nesibaigs, tai žaislas, kuris trauks ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

  Leiskite jūsų mažiesiems patirti nuostabių nuotykių. Lavinamasis žaislas vaikams daugiafunkcinė automobilių trasa bus tikras malonumas mažiesiems nuotykių ieškotojams. Norėdami įveikti visą kelią, turite tinkamai naudoti mygtukus ir rankenėles. Atrodo lengva užduotis? Taip tik atrodo. Pabandykite ir įsitikinkite patys.

  Važiuojant trasa jūsų laukia daugybė kliūčių pvz. pakeliamo tilto pavidalu, rankenėlių ir mygtukų. Žaidimas vaikams automobilio išgelbėjimas su takeliu yra ne tik fantastiškas nuotykis, bet ir turintis stresą mažinantį poveikį. Žaisdamas vaikas lavins ne tik rankų motorikos įgūdžius, bet ir lavins loginį mąstymą. Ryškios, sodrios spalvos pritrauks mažylio dėmesį ir skatins žaisti.

  Taip pat galite būti tikri, kad nepamiršome svarbiausio – vaiko saugumo žaidžiantŽaislas neturi aštrių elementų ir buvo sukurtas kruopščiai iš aukštos kokybės plastiko. Kliūčių ruožas – tai nesibaigiančių pramogų pasiūlymas visai šeimai, kupinas naujų staigmenų.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Didelis medinis lėlių namas su LED apšvietimu

  71,91 su PVM

  Didelis medinis lėlių namas su LED apšvietimu – tai puiki dovana kiekvienai mergaitei! Unikalus medinis lėlių namelis su LED apšvietimu, puikiai tinkantis daugybės valandų linksmybėms tiek ir žaidžiant vienai, tiek ir pasikvietus drauges. Namas idealiai tinka lėlėms, kurios jausis kaip rūmuose. Didelis lėlių namas su LEd apšvietimu buvo pagamintas ne tik atkreipiant dėmesį į darbo tikslumą, bet ir į vaiko saugumą, kurį patvirtina sertifikatai.

  Į lėlių namo komplektą įeina 8 baldai:

  • stalas ir 2 kėdės
  • lopšys
  • 2 virtuvės lentynos su atidaromomis spintelėmis virtuvėje,
  • tualetas vonioje,
  • lempa.

  Lėlių namelyje yra LED apšvietimas

  • 5 šviesos taškai
  • nuotolinio valdymo pultas, keičiantis apšvietimo spalvas
  • galima pasirinkti 13 skirtingų spalvų
  • LED lemputes galima pritvirtinti bet kur

  Pastaba: Apšvietimas komplektuojamas su specialiu nuotolinio valdymo pultu.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Didelis piešimo rinkinys 288 vnt. – piešimo priemonių rinkinys lagaminėlyje

  28,92 su PVM

  Didelis piešimo rinkinys 288 vnt. –  svajonių rinkinys mažiems ir dideliems ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, mėgstantiems piešti ir tapyti. Didelis piešimo rinkinys puiki dovana ir tiems vaikams, kurie dar tik pradeda patirtis pirmąsias akimirkas su menu. Piešimo rinkinys vaikams, skatina lavinti vaizduotę ir vaiko kūrybiškumą, lavina motorinius gebėjimus bei kūrybiškumą. Specialiai vaikams ir buvo sukurtas šis didelis piešimo rinkinys lagaminas, net su 288 vnt., kuris yra praktiškame nešiojamame dėkle, su patogiu užsegimu. Leiskite savo mažiesiems pažinti ne tik telefonų ir kompiuterį pasaulį, bet ir saviraiškos, kūrybos ir meno šalį!

  Didelis piešimo rinkinys 288 vnt. – yra specialus piešimo ir tapybos rinkinys, kurį sudaro net 288 elementai:

  • 72 x spalvoti pieštukai
  • 48 x stori flomasteriai
  • 48 x ploni flomasteriai
  • 60 x aliejinės pastelės
  • 18 x plakatų dažų spalvų
  • 10 x A4 popieriaus lapų tapybai ir piešimui
  • 20 x spalvotų sąvaržėlių
  • 3 x šepetėliai,
  • 1 x vandens talpa
  • 1 x uždaromas portfelis
  • 3 x pieštukai
  • 2 x trintukai
  • 2 x galąstuvai
  • naujas, originalus stilingas portfelis
  • piešimo rinkinio vaikams išmatavimai: 47 x 46 cm

  Piešimas turi daug privalumų, tai puikus būdas lavinti vaikų smulkiąją motoriką ir protinius įgūdžius. Tai taip pat sustiprina jų tiriamąjį, psichologinį ir emocinį vystymąsi. Kūryba – tai būdas stebėti vaiko raidą, ugdo jautrumą, skatina susikaupimą, skatina kruopštų stebėjimą ir emocinį intelektą.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Didelis vaikiškų konstrukcijų rinkinys – Firby

  24,89 su PVM

  Didelis vaikiškų konstrukcijų rinkinys – Firby – kūrybinis žaidimas leidžia ne tik lavinti daugelį pojūčių ir vaizduot3, bet ir suteikia vaikui veiklą, kuri įtraukia ilgam ir padeda ugdyti trimatę vizualizaciją, bei planavo įgūdžius. Didelis vaikiškas konstruktorius iš šiaudelių susideda net iš 408 elementų, iš kurių galite sukurti daugybę projektų. Lengvas ir įtraukiantis sujunginėjimas leidžia beveik bet kokią formą sukurti per kelias akimirkas. Nesvarbu, ar tai bus lėktuvas, automobilis, namas, laivas ar raketa, kiekviena iš šių konstrukcijų yra įmanoma. Atskiri vamzdžio blokai jungtimis sujungiami į didesnius elementus. Į komplektą įeina 2 dydžių vamzdeliai, kurie suteikia dar daugiau galimybių sukurti erdvines figūras, 3D objektus ir net naujus žaislus.

  Šiaudeliai yra 5 spalvų: raudonos, oranžinės, mėlynos, žalios, geltonos, o tai leidžia sukurti erdvines instaliacijas, kurios džiugina ne tik savo forma, bet ir spalvomis. Į paketą taip pat įeina projektų, kuriuos galima padaryti naudojant blokus, vizualizacijos pavyzdžiai.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Edukacinė mozaika su mygtukais

  16,89 su PVM

  Edukacinė mozaika su mygtukais – pradėkime lavinti savo mažuosius žaidimo formoje, bei padėkime jam pasiruošti pažinti pasaulį. Edukacinės mozaikos su mygtukais rinkinyje yra net 12 kortelių + 46 mygtukai!

  • Fantastiškas mokomasis galvosūkis, padedantis išmokti spalvų pavadinimus, skaičiuoti ir atpažinti formas.
  • Žaidimas skirtas įkišti mygtukus į tinkamos spalvos paveikslėlio skylutes.
  • Žaidimas su mygtukų mozaika – mokymasis žaidimo formoje. Rinkinys tikrai suteiks daug džiaugsmo ir linksmybių.
  • Galimybė išpildyti užduotis suteiks vaikui didelį pasitenkinimą ir privers didžiuotis savo atliktu darbu.
  • Lavinkite savo vaiko motoriką bei kūrybiškumą nuo mažens.

  Edukacinis žaislas vaikams vysto:

  • rankų įgūdžius – taip jis ruošiasi mokytis rašyti;
  • koncentraciją;
  • akių koordinaciją;
  • vaizduotę;
  • kūrybiškumą.
  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Elektrinis Pop It Pro žaidimas Varliukas

  20,90 su PVM

  Elektrinis Pop It Pro žaidimas Varliukas – šis unikalus žaislas ne tik linksmina, bet ir padeda lavinti įvairius jūsų mažylio įgūdžius. Pop it pro žaidimas Varliukas yra nešiojama konsolė, kuri suteikia daug smagių akimirkų. Jūsų vaikas turės galimybę tyrinėti formų, spalvų ir garsų pasaulį malonioje atmosferoje. Lavinti rankų įgūdžius ir akių-rankų koordinaciją dar niekada nebuvo taip smagu!

  Elektrinis Pop It Pro žaidimas Varliukas skatina vaikus aktyviai mąstyti ir spręsti nesudėtingus galvosūkius. Dėl įvairių sąveikų, pop-it yra ne tik žaidimas, bet ir patikimas būdas atsipalaiduoti bei sumažinti stresą tiek vaikams, tiek suaugusiems.

  Elektrinis Pop It Pro žaidimas Varliukas tai daugiau nei žaidimas – tai universalus instrumentas, skirtas ugdyti vaiko gabumus. Suteikite savo mažyliui galimybę smagiai praleisti laiką ir lavinti įgūdžius viename! Pažiūrėkite, kaip mokymasis ir žaidimas gali žengti kartu, sukuriant unikalią patirtį ir ugdant unikalius jūsų mažylio talentus.

  Dviejų žaidėjų režimas leidžia vaikui rungtyniauti kartu su tėvais. Bendras vaiko žaidimas su tėvu teigiamai formuoja santykius ir teigiamai veikia vaiko raidą.

  Elektrinis Pop It Pro žaidimo Varliukas privalumai

  • Žaidimas padeda vaikams lavinti rankų įgūdžius ir akių-rankų koordinaciją;
  • Pop it žaidimas turi 4 žaidimo režimus (breakout rėžimas turintis net 30 lygių, atminties rėžimas, taškų rėžimas ir kelių žaidėjų rėžimas);
  • Žaidimas su šviesos ir garso elementais ne tik suteikia pramogų, bet ir palaiko vaiko pažinimo raidą, socialinius įgūdžius, motoriką;
  • Dėl praktiškų Pop it pro žaidimo varliuko išmatavimų, jį galima pasiimti visur kartu su savimi;
  • Tai puiki pramoga, kuri įtraukia ir lavina vaikus įvairiais aspektais!

  Užsakymo metu komentare prašome nurodyti pageidaujamą spalvą: rožinė ar žalsva, nenurodžius bus siunčiamas atsitiktinis variantas.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Interaktyvus meškiukas Cubby Fur Real Friends

  129,95 su PVM

  Interaktyvus meškiukas Cubby Fur Real Friends – neturite laiko šuniukui, bet vaikas nori augintinio kuriuo galėtų rūpintis? Tuomet interaktyvus meškiukas Cubby fur real kaip tik jums! Meškiukas yra minkštas liesti ir interaktyvus. Jis reaguoja į vaiko balsą ir prisilietimą, pakėlęs ranką duoda jam “penkis”, jį galima pavaišinti medumi (iš pridėto indelio), o jis pradės skleisti garsus “valgydamas” maistą, o pietų metu ar vakare užmigs kartu su tavimi, ir tai tik kelios funkcijos kurias jis sugeba!  Daugiau nei 100 garsų ir judesio reakcijų. Interaktyvus meškiukas vaikams gali judinti galvą, akis, ausis, nosį, burną ir rankas.

  Interaktyvus meškiukas Cubby Fur Real Friends

  • Nepaprastai interaktyvus ir realus – meškiukas Cubby.
  • Dievina žaisti kiekvieną dieną.
  • Miego režime skleidžia miego garsus ir groja švelni muzika.
  • Daugiau nei 100 garso ir judesio reakcijų.
  • Meškiukas gali judinti galvą, akis, ausis, nosį, lupas ir rankas.
  • Į komplektą įeina: jaunasis meškiukas ieškantis geriausio draugo ar draugės, buteliukas, užkandis ir šukos.
  • Matmenys apie 35 cm (sėdimoje padėtyje).
  • Reikalingos baterijos: 4xC (į rinkinį neįtrauktos).
  • Pakuotės matmenys: 43 x 41 x 22 cm.
  • Svoris: 2,1 kg.
  • Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų.
  • Puikiai tiks tiek berniukams, tiek mergaitėms.
  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Karaoke mikrofonas vaikams

  18,89 su PVM

  Karaokės mikrofonas vaikams yra puiki pramoga visiems mėgstantiems dainuoti. Karaoke mikrofone yra du įmontuoti garsiakalbiai, kurie užtikrins garso kokybę. Mikrofoną galite pasiimti visur su savimi – įmontuota ličio-polimerų baterija leis prietaisui veikti net keletą valandų, nereikalaujant prisijungti prie maitinimo šaltinio. Dėl integruoto triukšmo mažinimo, balsas skambės aiškiai ir be iškraipymų, o boso, aukštų dažnių ir aplinkinio triukšmo nustatymo parinktys suteiks jūsų dainavimui naują skambesį. Karaoke mikrofonas vaikams turi galimybę prisijungti prie telefono ir įrašyti balsą. Karaokė mikrofonas puiki dovana vaikams!

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Karoliuku vėrimo rinkinys mergaitei, apyrankių vėrimo rinkinys

  16,99 su PVM

  Karoliuku vėrimo rinkinys mergaitei, apyrankių vėrimo rinkinys – lavinkite vaikų kūrybiškumą leisdami jiems kurti ne tik įstabius bet ir praktiškus papuošalus iš karoliukų! Su šiuo papuošalų gamybos rinkiniu vaikams, jie galės pasidaryti išskirtines apyrankes, pakabukus ar gumeles plaukams, lengvai ir nesudėtingai. O rinkinyje esantys raidės, skaičiai, gėlės, drugeliai, širdys, žvaigždės ir daug kitų spalvingų karoliukų užtikrins kad kiekvienas karoliukų vėrimo kūrinys būtų unikalus ir atrodytų pasakiškai. Pirmiausiai rekomenduojame pradėti apyrankės gamybą ir karoliukų, raidžių suformuojant vaiko vardą, kuris apyrankei suteiks individualų charakterį. Rinkinys yra puiki dovana kiekvienam vaikui kuris suteiks ne tik begalę džiaugsmo bet ir užsiėmimo daugeliui valandų.

  Karoliukų vėrimo rinkinys mergaitei apyrankėms:

  • apie 900 karoliukų
  • linija / elastinga apyrankėms – apie 10 m
  • 15 jungčių
  • 10 kabliukų
  • 2 adatos galvos juostoms sukurti
  • 15 elastinių juostų galų
  • 1 žirklės
  • įvairiaspalvė virvelė karoliams
  • 4 tvirtinimo detalės
  • instrukcija
  • karoliukų vėrimo rinkinys mergaitėms – uždaroma dėžė karoliukams
  • amžius: nuo 8 metų
  • pakuotės matmenys: 26 cm / 13 cm
  • Išsiuntimas per 6-10 d.d.
  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Kinetinis smėlis 2 kg, spalvotas smėlis vaikams su rinkiniu

  20,96 su PVM

  Kinetinis smėlis 2 kg, spalvoto smėlio rinkinys vaikams – kinetinis smėlis leis jums sukurti smėlio dėžę namuose, tačiau be visų nemalonių smėlio namuose elementų! Nes kinetinis smėlis nesutepa rankų, jį lengva valyti ir jis turi hipoalerginę formulę (tinka net labai alergiškiems vaikams). Namų žaidimų aikštelė neišeinant iš namų! Kinetinis smėlis vaikams imituoja drėgną smėlį be vandens! Tai leis jūsų vaikui kurti įvairias struktūras ir tuo pačiu lavinti savo vaizduotę, kūrybiškumą ir erdvinį mąstymąPasibaigus žaidimui, smėlis grįžta į savo laisvą formą ir gali būti naudojamas vėl ir vėl daugelį kartų.

  Smėlio tekstūra yra labai maloni liesti, todėl jį įvertins visi vaikai, ypač turintys padidėjusį jautrumą prisilietimui. Kinetinis smėlis pagamintas iš natūralių ingredientų (net 98% tikro smėlio!), kurie neleidžia daugintis bakterijoms ir grybeliams.

  Į kinetinio smėlio vaikams komplektą įeina:

  • 2 kg stebuklingo kinetinio smėlio
  • 43 x 57 cm baseinas / smėlio dėžė
  • iki 14 vnt. formelių kurių pagalba vaikai gali lipdyti įvairias formas
  • dovanų: grėbliukas, sietas, piltuvėlis, kol pakaks likučių
  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Lavinamasis kilimėlis 100 x 100 cm, Boho Ricokids

  46,99 su PVM

  Lavinamasis kilimėlis 100 x 100 cm, Boho Ricokids – tai saugios žaidimo ir pažinimo erdvės derinys, turintis neįkainojamą įtaką vaiko motorinei raidai nuo pat pirmųjų dienų. Lavinamasis kilimėlis kūdikiams Boho Ricokids turi net tris skirtingus rėžimus, nuo visiškai išskleisto, išskleisto su pakabintais žaislais virš jo iki greitai pastatomų minkštų sienų aplink lavinamąjį kilimėlį. Lavinamasis interaktyvus kūdikių kilimėlis yra minkštas, švelnus liesti, lengvai plaunamas, o svarbiausia greitai surenkamas ir išrenkamas.

  Lavinamasis kilimėlis 100x100 kūdikiams ir vaikams

  Lavinamasis kilimėlis 100 x 100 cm, Boho Ricokids – funkcijos:
  • 7 daugiafunkciai, originalūs žaislai,
  • galimybė išskleisti lavinamąjį kilimėlį 3 skirtingais deriniais,
  • minkštas, neslidus, puikiai izoliuojantis dugnas,
  • lengvai plaunama ir maloni liesti medžiaga,
  • originalios spalvos, skatinančios vaiko vystymąsi,
  • pridedama pilvuko pagalvė dovanų (dovanos pridedamos tol kol pakaks likučių sandėlyje).

  Boho Ricokids kilimėlis kūdikiams

  Ar žinojote, kad dviejų mėnesių kūdikiui patinka žiūrėti į save veidrodyje? Jis dar nežino, kad atspindys priklauso jam, tačiau jis ryškiai reaguoja į tai, ką mato. Tolimesnius mažylio vystymosi etapus galima matyti pagal tai, kaip jis žaidžia veidrodyje, todėl jį pridėjome prie žaislų!

  Ar tu tai žinojote, kad trijų mėnesių mažylis pradeda pats rinkti daiktus? Jis jau lavina rankų ir akių koordinaciją, todėl šiuo laikotarpiu svarbu suteikti vaikui kuo daugiau įvairių skirtingų dirgiklių, optimaliam susipažinimui su pasauliu. Būtent todėl prie lavinamojo kilimėlio kūdikiams 100 x 100 cm pridedame daugiafunkcinių žaislų, kuriuos galite pakabinti ant arkų ir prisidėti prie kūdikio vystymosi!

  Žaisti ant kilimėlio reiškia tuo pačiu pažinti draugiškų gyvūnų karalystę. Naminiai gyvūnai ir prižiūrėtojai lavina vaizduotę ir daro visą kilimėlį ypatingu. Laikas ir jūsų kūdikiui prisijungti prie lavinimo ir pažinimo karalystės!

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Lavinamasis žaidimas Smart blox, 3D dėlionė vaikams

  18,15 su PVM

  Lavinamasis žaidimas Smart blox, 3D dėlionė vaikams – jūsų vaikas praleidžia daug laiko telefone, su planšete ar kompiuteriu? Norėtumėte lavinti savo vaiko analitinį mąstymą, logiką, bei optimaliausio užduoties sprendimo paieškos būdus? Tuomet šis žaidimas kaip tik jums! Spalvinga dėlionė, lavinamasis žaidimas Smat Blox vaikams, yra iš natūralaus medžio, bei turi daug įvairių sudėliojimo būdų. Jį galite pasiimti visur su savimi, tiek kelionei automobiliu, tiek ir į gamtą ar sodą.

  Rinkinį sudaro net 40 elementų, Smart blox 3d dėlionės vaikams išmatavimai: 27 cm x 18 cm

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Magiška Vaivorykštės Spalvų Piešimo Planšetė

  15,99 su PVM

  Magiška vaivorykštės spalvų piešimo planšetė – tai speciali vaikų lavinimo priemonė, kuri ne tik padės apsaugoti namų sienas nuo jaunųjų menininkų piešinių, bet ir dėl savo daugkartinio panaudojimo, leis tausoti gamtą ir medžius, pakeičiant mokymąsi rašyti bei piešti, ant magiškos 3d piešimo planšetės!

  Magiška LCD piešimo planšetė turi didžiulį net 21.5 cm (8.5 colio) įstrižainės rašymo lauką su integruotu rašikliu, greito ištrynimo mygtuką, galimybę užrakinti ištrynimą, o svarbiausia, planšetė piešimui su integruotu rašikliu negadina akių.

  Magiškos vaivorykštės spalvų piešimo planšetės privalumai

  • Puiki mokomoji priemonė, skatinanti vaikus praktikuoti rašyti bei piešti;
  • Magiška 3D piešimo planšetė yra saugi – neskleidžia spinduliuotės, todėl yra nekenksminga akims;
  • Piešimo planšetė yra puiki alternatyva kreidoms ir flomasteriams, kuri leis jums sutaupyti;
  • Piešimo planšetės vaikams pagrindinis privalumas jos paprastas naudojimas, daugkartinis ilgametis veikimas, bei universalus panaudojimas įvairiose situacijose, nuo mokymosi, iki žaidimų!

  Dėl itin jautraus ekrano rašymas piešimo planšetėje yra tarsi rašymas ant popieriaus lapo. Didelis 8,5 colio LCD ekranas su integruotu rašikliu, leis turėti rašiklį visada po ranka. Magiškos 3D planšetės gale yra saugos funkcija, kuri užrakina trynimo mygtuką, o trynimo mygtukas leidžia ištrinti nupieštą paveikslėlį akimirksniu. Magiška planšetė yra puiki investicija į jūsų vaikų ateitį, bei kūrybiškumą!

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Magiškas skraidantis kamuolys su led apšvietimu

  23,36 su PVM

  Magiškas skraidantis kamuolys su led apšvietimu – LED skraidantis kamuolys yra puiki nauja pramoga, kuri užkariauja pasaulį. Elektrinis kamuolys, kuris švelniai sklendžia ore, slysta ir sukasi pagal jūsų komandas. Dėka įvairių metimo technikų, galite priversti kamuolį ne tik skirsti pirmyn, bet ir sugrįžti bumerangu, atlikti įvairius trukus, bei iš karto tapti draugų susižavėjimo objektu!

  Skraidantis kamuoliukas su LED – tai ne tik smagus laiko praleidimo būdas, bet ir motorikos bei rankų įgūdžių lavinimas. Pradėti naudotis skraidančiu LED kamuoliu labai paprastas, paspauskite ir palaikykite jį, tada papurtykite, kad paleistumėte ir jis pradėtų savo sklendimą! Ir viskas, jūs jau pradėjote pirmuosius žingsnius įvaldant šį išskirtinį įrenginį.

  LED skraidantis kamuolys žaislas yra saugus naudoti vaikams – neturi išsikišusių besisukančių dalių, į kurias vaikai galėtų susižeisti. Gal užtenka sėdėti prie planšečių ir kompiuterių, o laikas išeiti į lauką smagiai praleisti laiką?

  Greita peržiūra
X