Magnetinės šildomos kojinės su turmalinu (unisex)

12,09 su PVM

Magnetinės šildomos kojinės su turmalinu (unisex) – jei turite praleisti daug laiko stovint, jei jus kamuoja kojų ir pėdų skausmai, venų varikozė, tinstančios pėdos ar nuolat kenčiate nuo sušalusių kojų dėl suprastėjusios kraujotakos? Tuomet savaime įšylančios magnetinės terapinės kojinės su turmalinu yra skirtos kaip tik jums! Turmalino kojinės malšina kojų nuovargį, ir jo sukeliamą skausmą, reguliuoja nervų sistemą, savaime šyla pašalindamos drėgmę, mažina pėdų patinimą, sukuria statinį pėdų masažą, skatina kraujotaką.

Magnetinių šildomų kojinių su turmalinu veikimo paslaptis yra ant kojinių specialia išdėstyti turmalino medžiagos taškai, kurie atspindi paties kūno sukuriamą šilumą, bei sukuria magnetinį lauką. Šie taškai kartu veikia kaip akupresūros pėdų masažas, kuris gerina kraujotaką ir veikia visą laiką jums dėvint turmalino kojines. Magnetai ir jų sukuriami magnetiniai laukai yra nuo seno naudojami rytų medicinoje gydant įvairius uždegimus, skausmus, palengvinti reumatito ar artrozės simptomus.

Magnetinės šildomos kojinės su turmalinu nauda

  • Galima nešioti tiek ir darbe, įvairiuose batuose, tiek ir vienas turmalino kojines namuose;
  • Natūralus produktas, masažuojantis jūsų pėdas ir gerinantis kraujotaką;
  • Turmalino kojinės su magnetais gali padėti nuo įvairių uždegimų, reumatito, venų varikozės ir tinstančių pėdų;
  • Magnetinės šildomos kojinės padės nuo šalančių kojų, bei akupresūros pagalba sureguliuos kūno tonusą bei pagerins limfos cirkuliavimą;
  • Tinka naudoti tiek ir aktyviam sportui, tiek ir pasivaikščiojimams lauke, ar reabilitacijai po traumų.

Magnetinės šildomos kojinės su turmalinu (unisex) rinkinį sudaro 1 pora savaime įkaistančių turmalino kojinių! Dydis 37-42.

Vnt:

Aprašymas

Savaime įšylančios magnetinės terapinės kojinės su turmalinu – kojinių apačioje yra turmalinas, kuris savaime įkaista, kad sušiltų ir atpalaiduotų pėdas dėvint. Tai yra puikus sprendimas jei tenka daug stovėti, ar kenčiate nuo kojų prakaitavimo, nes išsiskirianti šiluma padeda greičiau išgarinti prakaitą.

Turmalino savaime įšylančios kojinės pagamintos iš aukštos kokybės poliesterio medvilnės, pasižyminčios minkštomis ir patogiomis savybėmis, yra patvarios. Puikiai tinka kojų venų varikozei gydyti, taip pat esant inkstų nepakankamumui, kadangi magnetai esantys kojinių apačioje stimuliuoja akupunktūros taškus.

Magentines šildomas kojines su turmalinu reikia skalbti po tekančiu šiltu vandeniu, be ploviklių.  Magnetinės turmalino kojinės puikiai tinka lauko veiklai, tokiai kaip slidinėjimas, snieglenčių sportas, žygiai pėsčiomis, ledo ritulys ir kitos sporto šakos.