LED nagų žirklės naminiams gyvūnams

Original price was: €10,44.Current price is: €7,70. su PVM

LED nagų žirklės naminiams gyvūnams – trumpi nagai apsaugo augintinį nuo sužeidimų, juos paplešiant, nusilaužiant, ar perskeliant iki gyvnagio. Taip pat trumpi nagai netrukdo augintiniui bėgioti, nesiremia į pagrindą ir užtikrina sąnarių sveikatą. Skiriant vos dvi minutes per savaitę, LED nagų žirklės naminiams gyvūnams leis jums greitai, o svarbiausia, nesukeliant streso ir diskomforto jūsų augintiniui, pasirūpinti jo sveikata bei gera savijauta. Ne ką mažiau svarbus faktorius, kad trumpi nagai apsaugo mūsų namų baldūs, grindis, bei paviršius nuo subraižymo ir apdraskymo.

Dauguma gyvūnų šeimininkų bijo patys kirpti nagus, dėl galimybės įkirpti augintiniu į audinius, bet LED šviesos dėka, galima lengvai atskirti nago dalį nuo audinio, ir taip nesužaloti savo augintinio.

Patrumpinkime savo augintinių nagus – dėl jų sveikatos ir patogumo.

Geriausia tai daryti specialiomis žirklėmis, kurios labai palengvins visą procedūrą ir padidins jos efektyvumą bei saugumą. Naminių gyvūnų nagų žirklės su led lempute sukurtos kaip tik tam, kad greitai ir patogiai tai atliktumėte savo namuose, ar lauke, o augintinis galėtų grįžti prie savo mėgstamos veiklos.

Kodėl verta reguliariai trumpinti nagus?

Gyvūnai vaikšto visomis keturiomis kojomis, o nagai nukreipti į žemę. Jei jie yra per ilgi ir išsikišę, jie užkibs. Kol vaikštoma ant minkštos žemės tai mažiau svarbu, mieste – ant kietos žemės, pavyzdžiui, grindinio – letenos su per ilgais nagais pradeda nenatūraliai išsidėstyti ir tai gali sukelti netinkamą pėdos formavimąsi, pirštų iškrypimą, bei nuolatinį skausmą su kiekvienu žingsniu.

LED nagų žirklių naminiams gyvūnams privalumai

  • Tinka šunims ir katėms, greitam nagų apkirpimui;
  • Pakanka skirti vos 2 minutes per savaitę, kad palaikytumėte tinkamą jūsų augintinio nagų ilgį;
  • LED šviesa leidžia matyti nage esančius audinius, bei taip padeda išvengti jų įkirpimo;
  • LED foninis apšvietimas vieno mygtuko paspaudimu (komplekte yra baterija);
  • Matmenys: bendras ilgis: 15 cm, skylės skersmuo: 12 mm;
  • Ilgaamžės ir daugkartinio naudojimo augintinių nagų žirklės, leis jums greitai ir patogiai pasirūpinti savo augintiniu!

Turime

Vnt:
Kategorija: