Aktyvintos anglies milteliai dantų balinimui

9,45 su PVM

Aktyvintos anglies dantų balinimo milteliai, juodi milteliai dantų balinimui su kokosų anglimi – novatoriškas dantų balinimo oksiduota anglies forma metodas yra puikus sprendimas žmonėms, norintiems atsikratyti išorinio dantų spalvos pakitimo, pageltusių dantų nuo kavos, rūkymo, juodosios arbatos ir kitų veiksnių. Miltelių pavidalo kokoso anglis yra visiškai natūralus preparatas, naudojamas saugiam ir nedirginančiam dantų balinimui. Dantis balinančių miltelių veikimo paslaptis slypi oksiduotoje aktyvintos anglies versijoje, kuri sugeba absorbuoti įvairias medžiagas ir teršalusAktyvioji anglis padeda palaikyti burnos sveikatą, užkertant kelią blogam burnos kvapui ir dantenų ligoms. Matomas rezultatas jau po pirmųjų naudojimo kartų!

Aktyvintos anglies miltelių balinimui savybės:

  • Visiškai natūralus produktas, be pridėtinių chemikalų ar medžiagų, todėl dantys ir dantenos nėra dirginamos
  • Dantų balinimas aktyvinta anglimi ne tik padaro jūsų dantis baltus, tačiau ir palaiko burnos higieną bei naikina bakterijas
  • Efektyviai pašalina dantų spalvos pakitimus kuriuos sukelia kava, rūkymas, arbata ir netinkama dantų priežiūra
  • Produktas be gluteno ir be floro
  • Rinkinyje dovana (pridėsime tol kol pakaks likučių) – pridedamas natūralus dantų šepetėlis kurio šeriai pagaminti iš anglies pluošto, kuriame nėra kenksmingo BPA, o rankena iš natūralaus bambuko.
Vnt:

Aprašymas

Aktyvintos anglies miltelių dantų balinimui naudojimas

Sudrėkinkite dantų šepetėlį ir patepkite juo nedidelį kiekį miltelių. Švelniai valykite dantis 3 minutes. Po dantų valymo, palikite anglies miltelius dar 2 minutes, kad juodi anglies milteliai galėtų absorbuoti apnašas ir kenksmingas medžiagas. Po visos procedūros kruopščiai praskalaukite burną. Naudokite du kartus per dieną 14 ar daugiau dienų.

Juodų miltelių dantų balinimui rinkinį sudaro

Aktyvintos anglies dantų balinimo milteliai iš kokos, 30 g.
„Ekoloco“ bambuko dantų šepetėlis su anglies pluošto šeriais.