3D Lempa su LED apšvietimu – Mėnulis

Prekės vaikams

 • 0 out of 5

  3D Lempa su LED apšvietimu – Mėnulis

  16,99

  3D Lempa su LED apšvietimu mėnulis – tai net 18 cm skersmens pakraunama mėnulio lempa, su spalvos ir intensyvumo valdymu. Ji puikiai tinka tiek ir kaip vaikų naktinė lemputė, tiek ir kaip interjero puošmena, ar jaukus ir romantiškas apšvietimas vakare. 3D lempa mėnulis sukurtas su specialia trimate technologija, kad atkartoti mėnulio kraterius ir vaizdą. Subtiliai paslėptas įjungimo ir valdymo mygtukas yra praktiškai nematomas, o į rinkinį kartu įeina ir stilinga medinė mėnulio laikymo forma.

  3D Lempa su LED apšvietimu mėnulis, tai didžiausias iš trimačių mėnulių serijos variantas, net 18 centimetrų skersmens. Nustebinkite šeimą ir draugus išmania naujiena jūsų namuose, bei pradžiuginkite mažuosius sužadindami jų smalsumą bei domėjimąsi pasauliu!

  3D mėnulio lempos rinkinį sudaro

  • 18 cm skersmens 3D mėnulis LED lempa
  • Įkrovimo laidas su USB išvestimi
  • Medinis stovas

  Naktinė lempa „Mėnulis“, puikiai tinka vaikams kaip naktinė lemputė, padedanti užmigti. Naktinė lemputė mėnulis yra pakraunama, todėl vaikas ją gali pasiimti visur kartu su savimi.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  4 stebuklingi vaikų mokymosi vadovėliai su rašymo ir piešimo priemone

  39,69

  4 stebuklingi vaikų mokymosi vadovėliai su rašymo ir piešimo priemone – Magic Workbook knygų rinkinys, skirtas mokytis rašyti, skaičiuoti ir piešti, smagiai leidžiant laiką! Kiekvienoje vaikų mokymosi rašyti knygelėje mokoma ne tik motorinių funkcijų, bet ir abėcėlės, skaičių, vardų ir matematikos pagrindų. Magic workbook vaikų mokymosi vadovėliai su rašymo priemone buvo sukurti tam, kad 3-6 metų vaikai greičiau vystytųsi žaisdami. Užduočių vaikams susipažinti su rašymu rinkinyje yra specialus rašiklis su dingstančiu rašalu, kurio dėka knygos yra daugkartinio naudojimo!

  4 STEBUKLINGI VAIKŲ MOKYMOSI VADOVĖLIAI SU RAŠYMO IR PIEŠIMO PRIEMONE

  Rinkinys anglų kalba, todėl jūsų vaikas mokysis ne tik rašyti ir skaičiuoti, bet ir anglų kalbos. Be to, anglų kalbos jis mokosi labai lengvai ir smagiai žaisdamas, todėl apie ožiukus dėl nenoro mokytis galite pamiršti! 4 stebuklingi vaikų mokymosi vadovėliai su rašymo ir piešimo priemone  sąsiuviniai turi trimačius griovelius, kurių dėka vaikas išmoksta taisyklingai rašyti. Rašiklio laikiklis padeda lavinti rašiklio laikymo įgūdžius, kad jūsų vaikas nebeteptų rankų rašalu ir išvystytų tinkamą rankos motoriką.

  4 stebuklingi vaikų mokymosi vadovėliai su rašymo ir piešimo priemone – yra daugkartinio naudojimo knygos!

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Pripučiamas kūdikių žaidimų kilimėlis PLAYPAD

  12,99

  Pripučiamas kūdikių žaidimų kilimėlis PLAYPAD – sensorinis vandens kilimėlis palaiko mažo vaiko vystymąsi, didina aktyvumą, bei padeda lavinti motoriką nuo pirmųjų judesių. Įpylus į vidų nedidelį kiekį vandens, pripučiamas kūdikių žaidimų kilimėlis virsta puikiu mankštos objektu. Playpad vandens žaidimų kilimėlis kūdikiams stiprina raumenis, žadina smalsumą ir vaizduotę. Puikiai tinka kaip karšto vandens maišelis esant skrandžio skausmams, tereikia užpilti šiltu vandeniu. Jis lavina visus kūdikio pojūčius: regėjimą, koncentraciją, dėmesį, lytėjimą – ir tai tik dalis pojūčių, kuriuos lavina žaidimas su kilimėliu dėl gražių spalvų, judančių gyvūnų ir vandens purslų garso. Pripučiamas kūdikių žaidimų kilimėlis užtikrins ilgas bei įdomias pramogas!

  Pripučiamas vandens kūdikių žaidimų kilimėlis

  Pripučiamas vandens kūdikių žaidimų kilimėlis PLAYPAD

  Lavinantis vandens kilimėlis – gaminys, padedantis lavinti vaiko kūną ir protą, kartu suteikiantis jam daug pramogų. Kilimėlio apykaklė yra pripučiama, o centrinė dalis turi būti užpildyta vandeniu. Jame esantys plastikiniai elementai, vaizduojantys spalvingus gyvūnus, judės kartu su vandens srove. Visas gaminys pagamintas iš patvaraus plastiko, kuriame nėra vaikams kenksmingų medžiagų.

  Pagalba vystymuisi

  Žaisdamas ant kilimėlio vaikas mokosi panaudoti skirtingas raumenų grupes, kad išlaikytų pusiausvyrą ir savarankiškai judėtų. Tai itin naudingas pratimas, didinantis kojų, rankų, pilvo ir nugaros jėgą bei ištvermę. Dėl įvairių spalvų kilimėlio ir viduje plaukiojančių gyvūnėlių vaikas susipažins su naujomis spalvomis ir formomis, kurios greitai praturtins jo vaizduotę ir susikaupimą.

  Greita peržiūra
X