Kosmetinis parafinas parafino vonelei, kaina už 3 vnt. pasirinktam vaškui

Parafino vonelės rinkiniai ir priemonės

Parafino vonelės rinkinys, parafino vonelės ir priedų komplektas, parafinas vonelei – viskas parafino vonelei gera kaina! Parafino vonelė rankoms ir kojoms.

 • 0 out of 5

  Kosmetinis parafinas parafino vonelei, kaina už 3 vnt. pasirinktam vaškui

  19,89

  Parafinas vonelei – platus skirtingų vaškų parafino vonelei pasirinkimas. Kaina nurodoma už 3 vnt. po 500 ml pakuočių. Įdėjus į krepšelį gausite 3 vnt. pasirinkto produkto. Kiekvienas parafinas turi unikalių savybių bei maistinių medžiagų, kurios skirtingai veikia odą.

  1. Pasiflorų parafinas vonelei;
  2. Melionų parafinas vonelei;
  3. Alyvuogių parafinas vonelei;
  4. Žaliosios arbatos parafinas vonelei;
  5. Vandenyno gaivumas parafinas vonelei;
  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Parafino vonelės ir priedų komplektas

  39,88

  Parafino vonelės rinkinys rankoms ir kojoms – puikus sprendimas tiek ir profesionaliam naudojimui salone, tiek ir parafino vonioms namuose! Labai aukšta 150 W parafino vonelės rankoms galia pašildo parafiną labai greitai, o parafino vonelės komplektas užtikrina kad nereikės nieko pirkti papildomai. Užsisakykite jau dabar ir mėgaukitės parafino vonelėmis rankoms ir kojoms namuose nieko nelaukiant!

  PARAFFINO VONELĖS RANKOMS NAUDA JŪSŲ SVEIKATAI:

  – intensyviai regeneruojantis rankų ir kojų odos regeneravimas naudojant pašildytą skystą parafiną;
  – preparate yra didelis kiekis natūralių aliejinių medžiagų, teigiamai veikiančių jūsų odą;
  – parafino vonelės procedūros ypač rekomenduojamas sausoms, šiurkščioms rankoms ir kojoms;
  – parafino vonelės atstato tinkamą odos drėkinimo ir maitinimo lygį;
  – oda atgauna stangrumą, lygumą ir sveiką išvaizdą;
  – gydymas parafino vonelėmis malšina reumatinius rankų, kojų ir alkūnių sąnarių skausmus;
  – parafinas giliai drėkina ir maitina odą bei maitina nagus, todėl jie tampa stipresni ir atrodo sveikiau;
  – parafinas turi lyginamąjį ir minkštinamąjį poveikį mūsų epidermiui, pagerina elastingumą ir stangrumą, atitolina senėjimo procesus, regeneruoja odos audinius;
  – nuolatinės parafino vonelių procedūros pagerina nagų būklę;

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Parafino vonelės komplektas XXL, su 6 parafino pakuotėmis vonelei

  59,87

  Parafino vonelės komplektas su 6 parafino pakuotėmis – užsakymo komentaruose prašome nurodyti pageidaujamus parafino tipus bei kiekius, antraip jie bus parenkami atsitiktiniu būdu. Tai yra pilnas parafino vonelės rinkinys profesionaliam parafino procedūrų atlikimui rankoms, kojoms bei sąnariams.

  Parafino vonia turi šildantį ir atpalaiduojantį poveikį bei gerina kraujotaką. Parafino vonelės procedūros pagreitina medžiagų, esančių kremuose ar priežiūros kaukėse, absorbciją. Sukuria ant rankų ar kojų sluoksnį, apsaugantį nuo kenksmingų išorinių veiksnių. Maudymosi šiltu parafinu poveikis yra aksominė, stangri, tinkamai sudrėkinta oda. Gydymas atstatys tinkamą odos drėkinimą ir mitybą, todėl ji bus švelni ir aksominė.

  Prieš pradedant naudotis parafino vonelės procedūromis, patepkite kremu / uždėkite odos kauke. Paruoštą vietą panardinkite į karštą parafiną min. 2 kartus. Užsimaukite folijos ir kilpines pirštines. Procedūra turėtų trukti 20 – 25 minutes.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Parafino vonelės rinkinys rankoms ir kojoms, x2 parafino pakuotės

  46,88

  Parafino vonelė rankoms ir kojoms – dėl maistinių medžiagų esančių parafine, jis gerai absorbuojamas, gerai prilimpa prie odos ir stipriai šildo audinį. Parafino vonelė rankoms yra nepakeičiama procedūra gydant odos pažeidimus, ypatingai po buvimo šaltame ore, suskirdusiai ir šiurkščiai odai, taip pat  po nušalimo ir reumatinių negalavimų.

  Parafino vonios sušildo skaudamus sąnarius, o tai reguliariai naudojant suteikia ilgalaikį palengvėjimą.

  Veikliosios medžiagos:  Bičių vaškas, saldžiųjų migdolų aliejus

  Parafino vonelės rankoms veikimas jūsų odai

  • puikiai drėkina ir maitina rankas ir kojas.
  • oda po procedūros tampa lygi ir maloni paliesti.
  • parafinai turi malonų kvapą ir teigiamai veikia mūsų receptorius
  • parafino vonelė gali būti naudojama kovojant su nušalimo padariniais arba gydant rankų ir kojų odos estetiką.
  • oda atgauna elastingumą ir tinkamą drėkinimą, todėl atrodo ženkliai jauniau ir sveikiau
  • galia: 300W
  • vidiniai parafino dubenėlio išmatavimai: 26 x 18 x 9 cm;

  Maistinės ir raminamosios medžiagos lengvai prasiskverbia į odą. Parafino sluoksnis palaiko šilumą ir drėgmę, atveria odos poras. Parafino vonelės procedūra sušvelnina odelę aplink nagus – taip lengviau atlikti manikiūrą ir pedikiūrą.

  Greita peržiūra
 • 0 out of 5

  Profesionalus parafino vonelės rinkinys NeoNail

  59,87

  Profesionalus parafino vonelės rinkinys – puikus sprendimas norintiems aukštos kokybės parafino procedūrų, už prieinamą kainą! Mūsų oda yra nuolat veikiama temperatūros ir drėgmės pokyčių, kurie pagreitina odos senėjimą, raukšlių atsiradimą, drėgmės ir elastingumo praradimą. Šiai problemai gydyti buvo sukurta parafino kosmetinė vonelė tinkanti rankoms, kojoms bei sąnariams. Jau po pirmųjų procedūrų matomi akivaizdūs odos skirtumo rezultatai, oda yra pamaitina, gauna giluminį drėkinimą ir yra atstatomas jos elastingumas bei stangrumas.

  Kaip veikia parafino vonelė rankoms ir kojoms?

  1. Pirmiausia dezinfekuokite rankų ir kojų odą, o tada nušveiskite (šveitimas nėra būtinas, bet norint geresnių rezultatų rekomenduojamas) – taip pašalinsite negyvą odą ir leisite odai lengviau absorbuoti maistines medžiagas.
  2. Patepkite dideliu savo naudojamo kremo kiekiu rankas ar kojas ir tris kartus pamirkykite jas parafino vonioje (įspėjimas – prieš panardinant rankas į parafiną, pirmiausiai patikrinkite jo temperatūrą ant nedidelio odos ploto, kad išvengti galimo nusideginimo). Užsimaukite folijos pirštines, kilpines pirštines ir leiskite sau atsipalaiduoti.
  3. Praėjus 15 – 30 minučių, nuimkite parafino pirštines. Įmasažuokite kremą į rankas ar kojas.
  Greita peržiūra
X