Kosmetinis parafinas parafino vonelei, kaina už 3 vnt. pasirinktam vaškui

25,89 su PVM

Parafinas vonelei – platus skirtingų vaškų parafino vonelei pasirinkimas. Kaina nurodoma už 3 vnt. po 500 ml pakuočių. Įdėjus į krepšelį gausite 3 vnt. pasirinkto produkto. Kiekvienas parafinas turi unikalių savybių bei maistinių medžiagų, kurios skirtingai veikia odą.

  1. Pasiflorų parafinas vonelei;
  2. Melionų parafinas vonelei;
  3. Alyvuogių parafinas vonelei;
  4. Žaliosios arbatos parafinas vonelei;
  5. Vandenyno gaivumas parafinas vonelei;
Vnt:

Aprašymas

Parafino vonelės vaškas – tinka rankų, kojų bei sąnarių procedūroms.

Kaip naudoti parafino vonelę?

Parafiną ištirpinkite parafino vonelėje. Prieš procedūrą užtepkite odai kaukę ar maitinamąjį kremą – dėl gausios „IsabelleNails“ parafino kompozicijos tai nėra būtina. Paruoštą vietą pamirkykite pašildytame parafine bent 2 kartus. Užsimaukite folijos ir šiltas specialias pirštines. Parafiną palikite įsigerti į odą 20 – 30 minučių, tada mėgaukitės lygia ir elastinga oda.

Parafino gydymas atliekamas šiluma. Rankų ar kojų įdėjimas į šiltą, kvapnų parafiną turi nepaprastą atpalaiduojantį poveikį, o dėl specialios parafino sudėties, atliekamas giluminis maitinimas. Jis rekomenduojamas esant sąnarių skausmams ir kitiems reumatiniams negalavimams – reguliariai atliekant parafino voneles, suteikiamas ilgalaikis palengvėjimas sąnariams. Susilietus su šiltu parafinu, odos poros atsiveria, o oda absorbuoja drėkinamąsias ir tepamąsias medžiagas. Gydymas atpalaiduoja ir raumenis bei sąnarius. Parafino vonia sušvelnina odelę aplink nagus – taip lengviau atlikti manikiūrą ir pedikiūrą. Poveikis yra greitas ir matomas kelias dienas. Jau po pirmojo parafino gydymo galite pamatyti teigiamą poveikį, oda yra lygi, švelni ir stangresnė. Norint išlaikyti efektą, rekomenduojame sistemingai naudoti bent du kartus per savaitę.

Papildoma informacija

Parafinas vonelėms

Meliono kosmetinis parafinas vonelei, Alyvuogių kosmetinis parafinas vonelei, Pasiflorų kosmetinis parafinas vonelei, Žaliosios arbatos kosmetinis parafinas vonelei, Vandenyno gaivumo kosmetinis parafinas vonelei