Kompresinės kojinės (2 poros)

12,99 su PVM

Kompresinės kojinės – tai puiki priemonė galinti padėti įvairiose situacijose, pradedant nuo kojų skausmų, mažinant ūminį ir lėtinį pėdų ir kulnų skausmą, pvz., nuo padų fascito ir iki kulno ataugų, kurios kelia diskomfortą, bei gali sukelti nutirpusių ir dilgčiojančių kojų būseną. Profilaktinės kompresinės kojinės gali būti dėvimos darbo metu, nes sugeria prakaitą, bet kartu leidžia odai kvėpuoti, bei palaikyti oro cirkuliaciją pėdose. Taip pat kompresines kojines galima dėvėti miegant, nakties metu. O svarbiausia, užsakius dabar mokėsite už vieną porą, o antrą gausite dovanų!

Kompresinės kojinės mažina ūminį ir lėtinį pėdų ir kulnų skausmą, pvz., dėl padų sausgyslių uždegimo ir kulnų ataugų. Kompresinės kojinės pėdoms iš karto suteikia pastebimą palengvėjimą kulnui ir kulkšnies daliai, sumažina apkrovimą kas ypač aktualu jei tenka praleisti daug laiko stovint.

Kompresinių kojinių nuo pėdų skausmo privalumai:

  • Maksimalus komfortas – atsisveikinkite su nepatogiais atraminiais tvarsčiais ir įtvarais. Kompresines kojines galima mūvėti naktį, dieną arba po sportinėmis kojinėmis.
  • Pagerina lankstumą ir ištvermę – kojinės nuo padų ir kulnų fascito turi profilaktinį poveikį, gerina kraujotakąmažina nuovargį po krūvių, leidžia greičiau atsigauti.
  • Pažangi technologija – kompresinės kojinės palaiko pėdos skliautą ir atpalaiduoja fasciją. Audinys pralaidus orui, sugeria drėgmę ir išlaiko pėdas sausas ir vėsina net po ilgo naudojimo.
  • Dėvint kompresines kojines stabilizuojate pėdą ir kulkšnį – kojinės iš karto pastebimai palengvina kulno ir kulkšnies apkrovą.

Kompresinių kojinių rinkinį sudaro: 1 pora kompresinių kojinių + 1 pora dovanų (viso gaunate 2 poras už vienos kainą).

Vnt:

Aprašymas

Kompresinių kojinių dėvėjimo nauda ir savybės

  • Daugybė spaudimo zonų visoje kojinėje mažina pėdų skausmą ir suteikia atramą, bei pakelia padų fasciją, kad sumažintų galimą skausmą ir diskomfortą.
  • Kompresinė kojinė pagerina ir palaiko kraujotaką.
  • Kompresinės pėdų kojinės padeda sumažinti patinimą ir skatina raumenų regeneraciją.
  • Apspaudžiančios pėdų kojinės malšina kulnų skausmą ir padeda sumažinti nuovargį bei pėdų tinimą.
  • Lengva juostos medžiaga bei specialūs audinyje esantys tarpeliai, užtikrina tobulą termoreguliaciją. Todėl kojos pradedamos teigiamai veikti iš karto užsidėjus kojinę.