Kėdės atrama nugarai su masažuokliu, nuo nugaros skausmo

5,95 su PVM

Kėdės atrama nugarai su masažuokliu – dažniausiai pasitaikanti nugaros skausmo priežastis yra netaisyklinga stuburo laikysena. Ją formuoja ištęstinis sėdėjimas netinkamoje padėtyje, tiek automobilyje, tiek ir biure, tiek ir namuose. Ortopedinė nugaros atrama kėdei puikiai tinka visiems, kurių kasdieninei veiklai reikia daug valandų sėdėti. Kėdės atrama nugarai sukurta apsaugoti stuburą nuo degeneracijos. Nugaros atrama kėdei teikia didelę atramą stuburui, modeliuojant kūno padėtį ir tinkamai paskirstant apkrovas tarp stuburo slankstelių. Taip pat, tinkama laikysena padeda auginti teisingai suformuotą stuburą, kas savo ruoštu apsaugo nuo nugaros skausmo ir stuburo problemų ateityje.

Nugaros atrama kėdei turi specialų kilimėlį centre, kuris atlieka stuburo masažą. Tai yra papildoma funkcija, kuri suteikia raumenų ir nugaros atpalaidavimą žmonėms, ilgai sėdintiems kėdėje.

Lengvai montuojama atrama nugarai – lanksčios tvirtinimo juostos palengvina montavimą. Jų dėka nugaros atrama kėdei gali būti pritaikytas bet kokio tipo kėdėms ir foteliams, įskaitant ir automobilinius variantus.

Kėdės atrama nugarai su masažuokliu specifikacija:
spalva: juoda;
rėmas: metalinis;
medžiaga: nailono tinklelis;
matmenys: (plotis / aukštis / storis): 40 x 39 cm X 13.8 cm;
svoris: 135 g;

Vnt: