Išmanusis kelioninis įkroviklis

20,45 su PVM

Išmanusis kelioninis įkroviklis – mėgstate keliauti ir nenorite rūpintis kurioje šalyje koks įkrovimo lizdas, bei kas kartą pirkti ir papildomai vežtis skirtingus įkrovimo lizdus? O gal turite daug įrenginių ir norite vienu metu galėti krauti net 3 įrenginius? Tuomet išmanusis kelioninis įkroviklis yra skirtas kaip tik jums, su kištukais skirtais naudoti Europos sąjungoje, Jungtinėje karalystėje, Jungtinėse Amerikos valstijose ir net Australijoje! Daugiau nebesirūpinkite kurį įrenginį krauti pirmiausiai, kai draugų kompanijoje baigiasi išmaniųjų baterijose, nes vienu metu galite krauti ir telefoną, ir planšetę ir net kompiuterį!

Universalaus kelioninio pakrovėjo privalumai

 • Galimybė krauti vienu metu net tris skirtingus įrenginius;
 • Išmanusis kelioninis pakrovėjas tinka naudoti visoje Europos sąjungoje, Jungtinėje karalystėje, JAV ir net Australijoje!
 • Išmanus kelioninis įkroviklis yra greitas, bei turi apsaugą nuo tinklo įtampos perkrovos, taip apsaugo kraunamus įrenginius, išjungdamas krovimą;
 • Dėl mažo svorio ir praktiškų išmatavimų universalus kelioninis įkroviklis yra būtina priemonė kiekvienam!

išmanusis kelioninis pakrovėjas

Greitas kelioninis įkroviklis su įmontuotais 2 USB prievadais gali būti naudojamas kaip skirstytuvas, jei buvimo vietoje nėra pakankamai elektros lizdų. Pavyzdžiui, jei jūsų kambaryje yra tik vienas lizdas ir vienu metu reikia įkrauti bei naudoti kelis įrenginius, kelioninį įkroviklį galite įkišti į lizdą, tada naudodami vieną USB prievadą prijungsite įkroviklį, o kitą – telefoną, planšetinį kompiuterį ar kitus įrenginius.

Vnt:

Aprašymas

Išmanusis pakrovėjas adapteris vienu metu gali įkrauti net tris įrenginius, o tai tikrai pravers keliaujant su kompanionais, kurie gali prijungti telefonus nesiginčydami, kas turi mažiausią baterijos procentą. O pilnai įkrautas telefonas kiekvienam dalyviui kartais gali išgelbėti sveikatą ir gyvybę.

Kelioniniame įkroviklyje esantis saugiklis padidina saugumą, nes perkrovus elektros tinklą išjungs maitinimą, taip išvengsite gaisrų ar kitų rimtų pažeidimų. Juolab kad atostogaudami norime pailsėti ir nesijaudinti, kad sudeginsime kažkieno namus ar viešbutį.

Išmanusis kelioninis įkroviklis – specifikacija

 • Medžiaga: ABS
 • Spalva: juoda
 • Įvestis: universalus
 • Saugiklis: Taip
 • USB prievadų skaičius: 2 (dvigubas USB)
 • Kraunamų įrenginių skaičius: iki trijų vienu metu
 • Matmenys: 4,8 cm x 7,6 cm x 3,8 cm
 • Naudoti: nešiojamiesiems kompiuteriams, telefonams, fotoaparatams, elektroninėms skaitytuvams, USB įkrovikliams ir kt.
 • Galia: 6A, maks. 100–240 V kintamoji srovė (maks. 660 W, kai 110 V kintamoji srovė. 1380 W, maks. 230 V kintamoji srovė)

PASTABA: adapteris nepalaiko įtampos transformacijos. Adapteris konvertuoja tik maitinimo lizdą, nekeičia elektros išėjimo srovės ir įtampos.

Išmanusis įkroviklis dapteris puikiai tiks keliaujant į užsienį ir lankantis kituose žemynuose. Šalyse, kur gyventojai naudoja kitokius nei jūsų lizdus, ​​adapteris išgelbės jus nuo to, kad negalėsite įkrauti telefono.

Koks kištukas tinka tinklui kur? Universalus įkroviklis tinka visose šiose šalyse!

JAV

Jungtinės Valstijos [1], Kanada, Meksika, Kosta Rika, Nikaragva, Panama, Hondūras, Gvatemala, Dominikos Respublika, Haitis ir Bahamos

EUROPA

Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Ispanija, Nyderlandai, Italija, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rusija, Švedija, Turkija ir Ukraina

JK

Jungtinė Karalystė, Airija, Singapūras, Honkongas, Bahreinas, Kuveitas, Kataras, Omanas, Jungtiniai Arabų Emyratai ir Jungtinės Afrikos Valstijos

AUSTRALIJA

Australija, Naujoji Zelandija, Fidžis, Papua Naujoji Gvinėja, Mikronezija, Kiribatis, Tonga ir Samoa