GroomerPro šepetys ir džiovintuvas augintiniams, šunims ir katėms

32,67 su PVM

GroomerPro šepetys ir džiovintuvas augintiniams – gyvūnų džiovyklė su šepečiu 2in1. Du viename – augintinio priežiūros šepetys sujungia naminių gyvūnėlių plaukų džiovintuvą su plaukų šepečiu, todėl jūsų augintinis gali būti daug lengviau išdžiovintas po maudymosi, lygus šepetys, skirtas pašalinti susidariusius kailyje mazgus ir džiovintuvas, gražiam plaukų formavimui, kad jūsų augintinio plaukai būtų minkšti ir tvarkingi. Puikiai tinka naminių gyvūnų plaukų priežiūrai, greitai džiūstantiems plaukams ir šunims bei katėms iš ko kirpyklos, norint palaikyti suformuotą kailio apkirpimą. Plaukų džiovintuvas ir šepetys viename – paverskite šuns ar katės kailio džiovinimą, maloniu užsiėmimu jūsų augintiniui!

GroomerPro šepetys ir džiovintuvas augintiniams

Šepetys ir džiovintuvas yra saugus katėms ir šunims 

Nerūdijančio plieno smeigtukai turi apsauginius antgalius ir nebraižys augintinio odos šukuojant kailį, o tuo pačiu masažuos augintinio pokailį ir odą. Plaukų šepečio džiovintuvo apačioje, yra plaukų filtro dangtelis, kuris apsaugo nuo nudegimų. Po naudojimo džiovintuvą tiesiog nuvalykite kempinę ir jis bus vėl kaip naujas.

šunų džiovinimo ir šukavimo prietaisas

2 temperatūros nustatymai

Aukšta ir žema temperatūra gali padėti gyvūnams greitai išdžiūti, taupyti energiją ir išvengti plaukų pažeidimų bei sausos odos. Rekomenduojama pirmiausia nustatyti žemą temperatūrą, kad augintinis palaipsniui priprastų prie procedūros. Gyvūnų plaukų džiovintuvas, specialiai sukurtas mažiems, vidutiniams šunims ir katėms, puikiai tinka šunims, kurie bijo paprasto džiovintuvo garso.

Lengvas ir nešiojamas šunų ir kačių kailio džiovintuvas 2in1

Kompaktiška naminių gyvūnėlių šukavimo ir džiovinimo prietaisas, kurį patogu pasiimti kartu su savimi. Ergonomiška rankena leidžia patogiai laikyti, ypač praverčia kai reikia išdžiovinti ilgus augintinio plaukus, o ilgas maitinimo laidas leidžia laisvai judėti visos procedūros metu.

kačių džiovinimo ir šukavimo prietaisas

Neturime

Kategorija: