Dvipusis aštuonkojis iš Tik Tok, besišypsantis ir liūdnas

15,89 su PVM

Dvipusis aštuonkojo talismano pliušinis žaislas iš Tik tok – besišypsantis ir liūdnas, atvaizduokite savo nuotaiką vienu paspaudimu!

Naujausia ir populiariausia interneto tendencija – populiariausių influencerių ir instagramerių video besipuikuojantis atributas. Dvipusis aštuonkojis šiuo metu populiariausias Tik Tok talismanas!

Dvipusis aštuonkojis nuotaikos parodymui

Ieškote dovanos vaikui, o gal tiesiog norite nustebinti savo antrąją pusę išskirtine dovana? Dvipusis aštuonkojis talismanas yra išskirtinė ir puiki dovana! Siūlomas pliušinis žaislas yra aštuonkojo formos, o jo nuotaikos gali keistis kartu su jūsų, nes jis yra dvipusis! Kaip tai veikia? Vienoje pusėje, dvipusis aštuonkojo talismanas yra laimingas ir turi besišypsančiu veidu, o išvertus jį į kitą pusę – piktas ir nepatenkintas. Šio dvipusio aštuonkojo pagalba, be žodžių galite parodyti savo nuotaiką ir emocijas. Po sunkios darbo dienos mūsų antroji pusė šiuo būdu gali švelniai parodyti, kokia nuotaika ar nusiteikimas metu. Nelaukite ir nustebinkite originalia dovana savo antrąją pusę jau dabar!

Vnt:
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Papildoma informacija

Aštuonkojo spalva

Melsva – rausa, Mėlyna – violetinė, Oranžinė – geltona, Pilka – balta, Pilka – juoda, Raudona – juoda, Žalia – mėlyna, Žalia – violetinė