Druskos žvakidė, jonizatorius, 1–2 kg

15,89 su PVM

Natūralus oro jonizatorius – 1–2 kg druskos žvakidė, skirta vakarienei tiesiai iš Himalajų papėdės!

Vnt:
Kategorija:

Aprašymas

Žvakidė skleidžia įvairiais oranžinės, tamsiai geltonos ir raudonos spalvos atspalvius, kurie žmones ramina. Uždegta tamsiame kambaryje sukuria neįtikėtinąatmosferą. Žvakidė pagaminta iš druskos kristalo, susiformavusio prieš 250 milijonų metų. Druskos žvakidė yra druskos gabalėlis, kuris ne tik naudojamas dekoratyviniais tikslais, bet ir padeda palaikyti tinkamą teigiamos energijos srautą kambariuose.

Sąveikaujančios spalvos skatina gerą sveikatą ir gerina mūsų nuotaiką. Tai sumažina nuovargio pojūtį dėl oro jonizacijos, kovoja su grybeliais ir alergenais bei yra naudinga kovojant su kvėpavimo takų ir odos ligomis. Žvakidė turi savo gražią ir unikalią formą.

SVARBU: žvakidė valoma drėgnu šepetėliu. Esant per daug drėgmės, žvakidę geriausia palikti uždegtą ilgą laiką. Nedėkite žvakidės prie drėgmės šaltinių. Kiekviena druskos žvakidė yra natūrali ir nepakartojama, o tai reiškia, kad nerasite dviejų vienodų egzempliorių, todėl siūlomas produktas gali šiek tiek skirtis forma ir spalva nuo pateikto paveikslėlyje.