Cervipro kaklo įtvaras

16,25 su PVM

Cervipro kaklo įtvaras – skirtas veiksmingai palengvinti su kaklu ir stuburu susijusias problemas. Nesvarbu, ar esate po traumos, kenčiate nuo lėtinio skausmo ar tiesiog norite pagerinti laikyseną, Cervipro kaklo įtvaras yra teisingas sprendimas į išgijimą.

Cervipro kaklo įtvaras unikalų atramos, specialų taškų spaudimo ir švelnaus sukibimo derinį, kad sumažintų spaudimą ir įtampą kakle bei viršutinėje stuburo dalyje. Ergonomiškas dizainas užtikrina patogų Cervipro prigludimą, leidžiantį jį naudoti ilgą laiką be diskomforto. Cervipro kaklo įtvaras yra reguliuojamas, pritaikytas įvairiems kaklo dydžiams ir todėl gali būti naudojamas nuo paauglių, iki senjorų.

Cervipro kaklo įtvaro privalumai

  • Gali padėti sumažinti ne tik traumų ar patempimų, bet ir lėtinių užspaudimų skausmus;
  • Teigiamai veikia esant tirpstančioms ir šąlančioms galūnėms, dėl nervų užspaudimo;
  • Padeda atpalaiduoti pečių ir nugaros raumenis naudojant vos 8 minutes per dieną;
  • Ilgaamžė priemonė, kurią dėl jos praktiškų išmatavimų galite pasiimti su savimi į sodą, kelionę, ar laikyti namuose spintelėje;

Kontroliuokite savo kaklo ir stuburo sveikatą su Cervipro kaklo įtvaru. Atsisveikinkite su diskomfortu ir pasisveikinkite su pagerėjusia savijauta. Užsisakykite šiandien ir patirkite šio naujoviško ir veiksmingo įrenginio privalumus.

Vnt:

Aprašymas

Naudodami Cervipro kaklo įtvarą gausite iš karto keletą naudų: pirma, jis padeda atpalaiduoti stuburą, sumažindamas spaudimą diskams ir nervams. Tai gali sumažinti skausmą, tirpimą ir dilgčiojimo pojūčius kakle, pečiuose ir rankose. Be to, Cervipro įtvaro suteikiama atrama padeda pagerinti stuburo formą, skatina geresnę laikyseną ir mažina kaklo ir viršutinės nugaros dalies raumenų įtampą.

Cervipro kaklo įtvaras yra pagamintas iš aukštos kokybės, patvarių medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patikimumą. Minkštas, kvėpuojantis audinys švelniai priglunda prie odos ir neleidžia sudirginti, todėl tinkamas naudoti esant net ir jautriai odai.