Automobilio išgelbėjimas – intelektą lavinantis rinkinys

47,83 su PVM

Automobilio išgelbėjimas intelektą lavinantis rinkinys – tai ne tik žaislas vaikams, bet kartu ir intelektualus lavinimo rinkinys, kurio pagalba vaikai, žaidimo proceso metu, lavina savo loginį mąstymą, bei veiksmų planavimą. Automobilio išgelbėjimo rinkinys puikus sprendimas tėvams, kurie nori kad vaikai mažiau laiko praleistų prie išmaniųjų įrenginių žiūrėdami filmukus, o daugiau laiko aktyviai žaisdami ir tobulėdami.

Padėkite policijai ir ugniagesių brigadoms pasiekti tikslą laiku. Priešingai nei atrodo, būkite atsargūs – kelias pilnas netikėtumų ir kliūčių. Tik sumanumas ir miklumas nuves jus į tikslą. Taip pat nepamirškite, kad mokyklinis autobusas turi laiku nuvežti vaikus į mokyklą, o viršininkas turi atvykti į svarbų susitikimą. Meskite iššūkį visiems ir padėkite greitosios pagalbos tarnyboms atvykti laiku. Galite būti tikri, kad linksmybės nesibaigs, tai žaislas, kuris trauks ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

Leiskite jūsų mažiesiems patirti nuostabių nuotykių. Lavinamasis žaislas vaikams daugiafunkcinė automobilių trasa bus tikras malonumas mažiesiems nuotykių ieškotojams. Norėdami įveikti visą kelią, turite tinkamai naudoti mygtukus ir rankenėles. Atrodo lengva užduotis? Taip tik atrodo. Pabandykite ir įsitikinkite patys.

Važiuojant trasa jūsų laukia daugybė kliūčių pvz. pakeliamo tilto pavidalu, rankenėlių ir mygtukų. Žaidimas vaikams automobilio išgelbėjimas su takeliu yra ne tik fantastiškas nuotykis, bet ir turintis stresą mažinantį poveikį. Žaisdamas vaikas lavins ne tik rankų motorikos įgūdžius, bet ir lavins loginį mąstymą. Ryškios, sodrios spalvos pritrauks mažylio dėmesį ir skatins žaisti.

Taip pat galite būti tikri, kad nepamiršome svarbiausio – vaiko saugumo žaidžiantŽaislas neturi aštrių elementų ir buvo sukurtas kruopščiai iš aukštos kokybės plastiko. Kliūčių ruožas – tai nesibaigiančių pramogų pasiūlymas visai šeimai, kupinas naujų staigmenų.

Vnt:
Kategorija:

Aprašymas

Šis automobilio išgelbėjimas intelektą lavinantis rinkinys – kliūčių ruožas bus puiki dovana vaikams, ir bet kuriam nuotykių ieškotojui.

Automobilio išgelbėjimo komplektą sudaro:

  • Trasa
  • Policijos automobilis
  • Ugniagesių automobilis
  • Autobusas
  • Automobilis
  • Sraigtasparnis

Automobilio išgelbėjimas – intelektą lavinantis rinkinys matmenys

  • Takelis: 24cm x 24m x 15cm
  • Žaislinis automobilis: 3,5 cm x 2 cm x 2 cm
  • Pakuotės išmatavimai: 23,5cm x 10,5cm x 24cm