Atsispaudimų lenta su gumomis

22,89 su PVM

Atsispaudimų lenta su gumomisnet 13 pratimų vienoje atsispaudimų lentoje! Keičiant rankenų pozicijas lentoje, keičiate dirbančius raumenis atsispaudimų metu. Taip gali efektyviai mankštinti pečių, rankų, nugaros ir pilvo raumenis.

Atsispaudimų lenta su gumomis pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir atlaiko iki 120 kg naudotojo svorį, todėl ji yra patvari ir atspari didelėms apkrovoms. Atsispaudimų lenta sukurta tam, kad jūsų įprastiniai atsispaudimai būtų sudėtingesni, kad galėtumėte pratimo metu valdyti kuriuos raumenis ar jų grupes apkraunate, ir kad būtų pasiekti geresni rezultatai, pagerinant raumenų jėgą ir viršutinę kūno formą.

Atsispaudimų lentos gumos padeda mankštinti raumenis kurių standartiškai atsispaudimų lenta gali ir nepasiekti, arba yra sudėtingiau treniruojami.

Atsispaudimų lenta su gumomis yra sulankstoma todėl galite ją pasiimti bet kur su savimi. Puikiai tinka treniruotėms namuose, asmeniniams treneriams ir kūno rengybos entuziastams. Atsispaudimų lenta yra universali vyrams ir moterims, vaikams ir suaugusiems. Ji tinka pradedantiesiems ir fitneso mėgėjams.

Vnt:

Aprašymas

Atsispaudimų lentos su gumomis specifikacija

  • Naudotojo svoris: iki 120 kg.
  • Surenkama, rinkinyje yra atsispaudimų lenta, rankenos ir treniruočių gumos
  • Medžiaga : ABS plastikas
  • Gumų spalva atsitiktinė.