8 x Daugiafunkcinis nelimpantis kilimėlis „Grill&Bake“

2,4512,89 su PVM

8 x daugiafunkcinis nelimpantis kilimėlis „Grill&Bake“ – revoliucinis kepimui skirtas nelimpantis tefloninis kilimėlis, kurį galite naudoti visur! Ar ketinate kepti maistą namuose, ar išvykoje į gamtą grilyje, pasiimkite kartu su savimi tefloninį kepimo kilimėlį „Grill&Bake“. Pagrindiniai daugiafunkcinio nelimpančio kilimėlio kepimui privalumai:

Daugiafunkcinis tefloninis kepimo kilimėlis

  • Aukštos kokybės – kepimo kilimėlis nesudega net ir po pakartotinio naudojimo ir atlaiko labai aukštą temperatūrą.
  • Bekvapis – daugiafunkcinis nelimpantis kilimėlis „Grill&Bake“ neperduoda ant jo paruošto maisto kvapo, todėl tinka tiek mėsai, tiek žuviai, tiek ir daržovėms.
  • Kepimas ant grotelių ir kepimas orkaitėje – nuo šiol jūsų patiekalai bus lengvai paruošiami, sultingi ir neapdegę!
  • Praktiškas dydis pasiimti visur kartu su savimi – tefloniniai kepimo kilimėliai neužima daug vietos, juos galima susukti, jie yra lankstūs, todėl juos šiek tiek garbanojant galima kloti net ir ant mažesnių paviršių.
  • Nelimpantis paviršius – tobulas įrankis visiems kepsnių mėgėjams! Teflono naudojimas užtikrina, kad terminio apdorojimo metu maistas neprilips prie kilimėlio!

Daugiafunkcinis kepimo kilimėlis

  • Pilnas komplektas – net 8 tefloninio kilimėlio vienetai rinkinyje, garantuoja ne tik ilgalaikį panaudojimą, bet ir galimybę padovanoti draugams ar artimiesiems!
  • Ant grotelių keptos daržovės – mėgstate daržoves, bet iškepus ant grotelių jos praranda sultingumą ir būna apdegusios? Naudojant nelimpantį kepimo kilimėlį, pagaliau galite jas dėti ant grotelių, nesijaudindami, kad jos apdegs ar praras savo sultingumą.
  • UNIVERSALUS PRITAIKYMAS – daugiafunkcinį nelimpantį kepimo kilimėlį galite naudoti visur:  kepimui grilyje, orkaitėje, jis yra labai lankstus, todėl po plovimo nesunkiai rasite jam vietą spintelėje. O svarbiausia, jį galima plauti indaplovėje!

Daugiafunkcinis kepimo kilimėlis

Vnt:
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

DĖMESIO – GAUNATE PASIRINKTĄ KILIMĖLIŲ KIEKĮ, nebūtina pirkti 8 vienetų komplektą.

8 Tefloninių kilimėlių rinkinys Grill&Bake, skirtas daugkartiniam naudojimui!

Visiškai naujas kepimo industrijos kūrinys, tefloninis kepimo kilimėlis. Tefloninė danga neleidžia maistui prilipti, galima plauti indaplovėje ir orkaitėje, o praktiški išmatavimai leidžia jį pasiimti visur kartu su savimi!

Kilimėliai puikiai tinka tradiciniam kepimui ant grotelių ir įprastam naudojimui namuose. Dėl specialios dangos kilimėlis neprilimpa prie jokių produktų, kuriuos kepate.

Grill kilimėlis

8 x Daugiafunkcinis nelimpantis kilimėlis „Grill&Bake“ specifikacija:

Grill kilimėlio medžiaga: teflonas;
Tefloninis kepimo kilimėlis Grill&Bake nesugeria kvapų ir nesugeria skysčių, todėl neperduoda kvapo kepant net ir skirtingus produktus.
Lengva valyti ir naudoti.
Grill&Bake kepimo kilimėlis pagaminta iš saugių sveikatai ir maistui neutralių medžiagų.
Tipas: daugkartinio naudojimo
Grill&Bake kilimėlio matmenys: 40 cm x 33 cm
Šiluminė varža: nuo -60° iki 260°C
Grill&Bake galima plauti indaplovėje.
Galima naudoti orkaitėje.

Išskirtinai plonas kepimo kilimėlio storis

Storis tik 0,2 mm – toks storis puikiai perduoda šilumą, bet kartu apsaugo nuo maisto apdegimo!

Papildoma informacija

Kilimėlių kiekis

1 vnt., 4 vnt., 8 vnt.