Automatinių indaplovių kapsulės „Fairy Platinum“ 100 vnt.

30,88 su PVM

Indų plovimo mašinų „Fairy Platinum“ kapsulės pirmą kartą pašalina net labiausiai užsispyrusius nešvarumus. Specialiai parinkti fermentai milteliuose, esančiuose apatiniame ploviklių skyriuje, padeda pašalinti užsispyrusius nešvarumus, tokius kaip sudegęs maistas ir arbatos likučiai, o viršutinėje kapsulės dalyje esanti unikali skysta formulė puikiai pašalina riebalus. Dėl to jūsų indai yra blizgūs ir švarūs, o pasibaigus skalbimo ciklui indų plovykloje išlieka malonus kvapas.

Vnt:
Kategorija:

Aprašymas

Indų plovimo mašinų kapsulės „Fairy Platinum All in One Lemon“

Indų plovimo mašinų „Fairy Platinum All in One“ kapsulių dėka galite drąsiai gaminti viską, ko norite, būdami tikri, kad „Fairy Platinum“ padės pašalinti net pačius labiausiai užsispyrusius maisto likučius iš indų.

„Fairy Platinum“ viskas viename kapsulės pašalina užsispyrusius nešvarumus, tokius kaip sudegęs maistas ir arbatos likučiai, o unikali „Fairy“ skysta formulė lengvai susitvarko su riebalais ir aliejumi, todėl jūsų indai tampa visiškai švarūs. Be to, „Fairy Platinum All in One“ kapsulės padeda pašalinti riebalus net iš sunkiai prieinamų indų plovimo mašinų dalių, todėl jūsų indai ir indų plovimo mašinos liks švarios.

Tepalų pašalinimas iš indaplovės filtro

Indų plovimo mašinos „Fairy Platinum All in One“ kapsulės yra tokios veiksmingos, kad net pašalina riebalus iš filtro, o jūsų indaplovė išlieka švari ir gaiviai kvepia. Tik švari indaplovė garantuoja švarius indus.

Puikus blizgesys

Dėl ypač efektyvios jėgos pašalinti užsispyrusius nešvarumus, „Fairy Platinum Plus“ kapsulės padeda padaryti jūsų patiekalus blizgančius ir švarius kaip naujus. Šiose kapsulėse taip pat yra integruota skalavimo priemonė, druskos veikimas ir stiklo bei sidabro apsauga.

Naudojimas: 1 kapsulė = 1 plovimas. Įdėkite kapsulę į skirstytuvą ir iš karto uždarykite. Kapsulę lieskite tik sausomis rankomis. Neišvyniokite ir nepažeiskite kapsulės.

Įspėjimas:

Padaro rimtą akių pažeidimą. Saugoti nuo vaikų. Jei reikia medicininės pagalbos, turėkite po ranka produkto pakuotę ar etiketę. PATEKUS Į AKIS: Keletą minučių atsargiai nuplaukite vandeniu.  Nedelsiant paskambinkite gydytojui. Naudokite akių apsaugą. PRARIJUS: praskalaukite burną. NESKATINKITE vėmimo. Gerkite šiek tiek vandens, kad praskiestumėte. Sudėtyje yra proteazės. Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra natrio karbonato peroksido, Tridecet-n.