Asmenukių lazda trikojis, su nuotolinio valdymo pulteliu

14,52 su PVM

Asmenukių lazda trikojis – multifunkcinis įrenginys kuris naudojamas pagal poreikį. Gali būti tiek ir asmenukių lazda (angl. Selfie stick) – nuostabių nuotraukų iš toli fiksavimui plačiu rakursu, arba darant 360 aplinkos kadrą, tiek ir trikojis (angl. Tripod) – norint užfiksuoti būrį draugų, vakaro peizažą ar daryti profesionalias nuotraukas su įvairiais efektais. O svarbiausia, jis valdomas nuotoliniu pulteliu kuris susijungia su jūsų telefonu bluetooth ryšiu. Todėl galite būti tikri, kad daugiau nebereikės kartoti asmenukių nes gavosi susiliejęs kadras, kol bandėte pasiekti fotografavimo mygtuką!

Vnt:

Aprašymas

Asmenukių lazda trikojis – rinkinį sudaro monopodas, kurį galima atlenkti iki trikojo (naudoti kaip trikojį) ir nuotolinio valdymo pultas. Režimą tarp asmenukių lazdos ir trikojo pakeisti labai lengva ir tereikia vos kelių judesių. Nuimkite rankeną prie nuotolinio valdymo pulto, išskleiskite kojas ir užfiksuokite galvą.

Trikojis tiks kiekvienam asmeniui, kuris pats nori užfiksuoti aplinką ar padaryti unikalią nuotrauką. Pakanka išskleisti kojas, ir monopodas tampa trikoju. Programėlė bus puikus sprendimas keliautojams, norintiems užfiksuoti naujai atrastas vietas, užkariauti viršukalnes, ir ne tik, nes šis rinkinys puikiai tiks per šeimos susitikimus, pasibuvimus su draugais ir pan. Rinkinyje taip pat yra nuotolinio valdymo pultas, kurį galima pasiimti su savimi ir aktyvuoti 10-15 metrų atstumu fotogravaimui. Nufotografavus nuotolinio valdymo pultą galima vėl įdėti į asmenukių lazdos-trikojo laikiklį.

Trikojis leidžia fotografuoti iš aukštesnės ir ilgesnės perspektyvos. Pakoregavus  280 laipsnių kampą, galėsite gauti geriausią kadrą. Veikia praktiškai su bet kuriuo „Android“ ar „iOS“ telefonu.

Produktas turi įmontuotą akumuliatorių,  jungiasi prie telefono per „Bluetooth“,  nereikia diegti papildomų programų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuotolinio valdymo pulte pakeisti padėtį į ĮJUNGTA, telefone įjungti „Bluetooth“ ir rasti įrenginį – atlikti poravimą. Ir jau prisijungę prie telefono galite fotografuoti.

Asmenukių lazda trikojis gali būti naudojamas ne tik nuotraukoms, bet ir  puikiai tinkamas vlogams! Paspaudus nuotolinio valdymo pulto mygtuką, jis veikia kaip užrakto mygtukas, leidžia fotografuoti ir pradėti vaizdo įrašymą – norėdami baigti įrašymą, turite paspausti tą patį mygtuką. Trikojo funkcija taip pat bus naudinga atliekant vaizdo skambučius.

Asmenukių lazdos su trikojo funkcija specifikacija

 • juoda spalva
 • nuotolinio pultelio valdymo nuotolis: 10-15m
 • medžiaga: plastikas + plienas
 • angos plotis: 53-90mm
 • nuotolinio valdymo maitinimo šaltinis: CR 2032 (pridedamas)
 • monopodo matmenys po sulankstymo (ilgis / plotis): 20 / 4 cm
 • nuotolinio valdymo pulto matmenys (plotis / aukštis): 5,5 / 3,5 cm
 • maksimalus ilgis išskleidus: 65 cm
 • rinkinio svoris: 0,13 kg

Komplektacija

 • Monopodas su trikojo funkcija
 • Nuotolinio valdymo pultelis

Platus trikojo su asmenukių lazdos funkcija panaudojimas ir galimybės

 • 3in1 –  rinkinyje yra monopodas, kurį galima išskleisti iki trikojo (kaip trikojį) ir nuotolinio valdymo pultas.  Monopodas išsitiesia iki 65 cm.
 • DIDELIS diapazonas  – išskleidę monopodą į trikojį,  galite nufotografuoti net 10-15 m atstumu būnant nuo įrenginio! Nuotolinio valdymo pultelyje yra rankena, leidžianti jį nešioti, pavyzdžiui, prisisegus prie raktų ir pan.
 • BLUETOOTH JUNGTIS  – nuotolinio valdymo pulto sujungimas su išmaniuoju telefonu atliekamas naudojant „Bluetooth“, papildomų programų nereikia. Veikia tiek „Android“, tiek „iOS“.
 • UNIVERSALUS PANAUDOJIMAS – trikojis gali būti naudojamas ne tik nuotraukoms ir asmenukėms bet ir video filmavimui. Norėjote užfiksuoti save iš toli? Ar nufilmuoti ką ketinate padaryti juokingo, bet neturėjote kas palaikys telefoną filmavimui? Paspaudus nuotolinio valdymo pulto mygtuką, jis veikia kaip užrakto mygtukas, leidžia fotografuoti ir pradėti vaizdo įrašą – norėdami baigti įrašymą, taip pat turite paspausti tą patį mygtuką.
 • SPECIFIKACIJA  – spalva: juoda; nuotolinio valdymo nuotolis: 10-15m; medžiaga: plastikas + plienas; angos plotis: 53-90mm; nuotolinio valdymo maitinimo šaltinis: CR 2032 (pridedamas); monopodo matmenys po sulankstymo (ilgis / plotis): 20 / 4cm; nuotolinio valdymo pulto matmenys (plotis / aukštis): 5,5 / 3,5 cm; maksimalus ilgis išskleidus: 65 cm; rinkinio svoris: 0,13 kg.