Blog

Kas yra feromonai ir kodėl jie naudojami kvepalų kūrime?

kas yra feromoniniai kvepalai
kas yra feromoniniai kvepalai

Feromonai – cheminiai junginiai, kuriuos natūraliai išskiria kūnas. Jų tikslas yra perduoti aplinkiniams tam tikrą informaciją apie žmogų, pavyzdžiui, apie lytį, sveikatą, vaisingumą, galbūt net emocijas. Žinoma, kvepaluose naudojami feromonai nėra „išgaunami” iš žmogaus, jie yra susintetinami, tačiau atlieka labai ryškų vaidmenį siekiant „prisivilioti” kitą žmogų.

Mes rekomenduojame pas mus įsigyti kvepalus su feromonais, jeigu norite išbandyti jų magiškas jų galias. Žinoma, svarbu ne tik kvepalų sudėtis, tačiau ir pats aromatas.

Kvepalai su šia chemine medžiaga suaktyvina malonumo jauseną konkrečios lyties atstovams (pagal poreikius priešingos arba tos pačios). Kvepalai moterims su feromonais dažniausiai signalizuoja apie moters gebėjimą susilaukti palikuonių, o vyrus tai labai jaudina. Sakysite, kad tai gana primityvu? Visgi, kad ir kaip toli pažengusios technologijos ir žmogaus protas – žmonės gyvena pirmykščiais instinktais.

Kvepalai su feromonais vyrams padeda sujaudinti moteris, kadangi dažniausiai „sukuriamas” tvirto ir pasitikinčio vyro vaidmuo. Vėlgi, viskas remiasi į žmogaus prigimtį, kadangi vyrai – dominuojanti lytis, tad būtent stiprūs, tvirti vyrai ir traukia moteris.

Žmogus feromonus užuodžia nesąmoningai, taigi, nuostabu, kad jie būdami visiškai nematomi gali nulemti mūsų pasirinkimą. Užuodžiama per jakobsono organą, kuris yra mūsų nosyje. Žmogaus psichika neužfiksuoja medžiagos įkvėpimo proceso, tačiau chemija įvyksta ir, kaip teigia daugelis, norisi būti prie to žmogaus, uostyti jį, jis tampa patrauklus net jeigu iki šiol ir nebuvo. O cheminės medžiagos dirgina žmogaus limbinę smegenų sritį, kuri yra atsakinga už instinktus.

Žinoma, tai nereiškia, kad taip sukelsite žmogui priklausomybę, jis netaps Jums pavaldus, tačiau tiesa tokia, kad jeigu reikia akimirkos, smulkmenos iki to, kad kitas žmogus Jus pamiltų – kvepalai su feromonais gali būti puikus pagalbininkas. Kvepalus įsigykite internetu, kadangi čia jie paprasčiau palyginami.

3 faktai apie feromonus:

  • Moterų feromonas, nuo kurio priklauso išskirtinis konkrečios moters patrauklumas vyrams, kol kas neatrastas. Hipotezė, kad toks junginys yra kopulinas, išskiriamas beždžionių patelių lytinių organų, yra moksliškai paneigta.
  • Hipotezė, kad raudonplaukės ir blondinės išskiria itin daug feromonų ir dėl to yra labiau patrauklios už brunetes – ne kas kita kaip mitas.
  • Daugiausiai informacijos apie žmogaus individualų kvapą galima gauti pauosčius jo plaukuotas kūno vietas. Taip, beje, elgiasi ir šunys: jei nepažįstamas žmogus gulėtų ant žemės, tai šuo visų pirma apuostytų jo galvą.
X