Blog

Kaip pasirinkti oro drėkintuvą?

  • Šiltą dulksną skleidžiantys oro drėkintuvaiŠiltą dulksną skleidžiantys oro drėkintuvai naudodami kaitinimo elementą užvirina drėkintuve esantį vandenį, o tada skleidžia jį šiltų garų forma. Jeigu gyvenate šalto klimato sąlygomis, naudojant šiltą dulksną skleidžiantį drėkintuvą atrodys, kad kambaryje yra šilčiau (naudojant vėsią dulksną skleidžiančius oro drėkintuvus efektas yra priešingas). Garai kyla į orą be jokių mineralinių ir nešvarumų dalelių. Visas mineralines daleles, likusias drėkintuve, galima pašalinti naudojant actą. Taip pat kai kuriuose modeliuose naudojami mineralinių dalelių sugėrimo įklotai, kurie padeda sugerti mineralines daleles, prieš joms prikimbant prie drėkintuvo.

  • Ultragarsiniai oro drėkintuvaiUltragarsiniai oro drėkintuvai yra tyliausiai veikiantys drėkintuvai. Jie veikia taip tyliai, kad dažnai aprašomi kaip beveik be garso veikiantys prietaisai. Ultragarsiniuose drėkintuvuose aukšto dažnio garso bangos vibruoja metalinę diafragmą „ultragarso“ dažniu. Tokiu būdu drėkintuve esantys vanduo suskaidomas į ypač smulkių garų dulksną. Ši garų dulksna, kuri atrodo kaip rūkas, išleidžiama į orą naudojant labai mažą ir tyliai veikiantį ventiliatorių. Bet kokios mineralinės arba nešvarumų daleles, kurios yra vandenyje, išleidžiamos į orą drauge su dulksna. Daugumoje ultragarsinių drėkintuvų naudojamos mineralinių dalelių šalinimo kasetės (kartridžai). Šios kasetės sulaiko mineralines daleles prieš išleidžiant jas į orą.

  • Šiltą dulksną skleidžiantys garintuvaiGarintuvai yra iš esmės paprastesnis, pigesnis ir mažesnio galingumo drėkintuvo, skleidžiančio šiltą dulksną, variantas. Garintuvai paprastai yra mažo dydžio ir juos galima naudoti mažuose kambariuose kaip pigius ir paprastus drėkintuvus. Dauguma garintuvų turi įjungimo / išjungimo jungiklį, tačiau neturi jokių drėgmės intensyvumo valdymo įtaisų. Taip pat naudojant šiltą dulksną skleidžiančius garintuvus nėra filtrų, kuriuos reikia keisti.
  • Rotoriniai, šaltą dulksną skleidžiantys drėkintuvaiDrėgną dulksną skleidžiantys rotoriniai drėkintuvuose dideliu greičiu besisukantis diskas išsuka vandenį į difuzorių (sklaidytuvą), kuris suskaido vandenį į mažyčius lašelius. Lašeliai išleidžiami į orą kaip matoma smulki dulksna. Rotoriniai drėkintuvai paprastai veikia labai tyliai, be to, jie neturi filtrų, kuriuos reikia keisti. Tačiau vandenyje esančios mineralinės ir kitų nešvarumų dalelės bus išleidžiamos į patalpą drauge su smulkia vandens dulksna. Šios mineralinės dalelės dažniausiai nusėda ant paviršių, pavyzdžiui, baldų. Šių dalelių sankaupos kambaryje gali būti matomos kaip „baltos dulkės“. Tai labai plonas dulkių sluoksnis, susidarantis ant paviršių, esančių greta drėkintuvo. Todėl rotoriniam drėkintuvui rekomenduojama naudoti distiliuotą vandenį, nes jame nėra jokių mineralinių dalelių.
  • Drėkintuvai su antibakterine technologijaKai kurie drėkintuvai dabar turi „UV Germ-Free technology“ technologija. Šios technologijos dėka, naudojant ultravioletinę šviesą, išnaikinama iki 99,9 % bakterijų, mikrobų ir virusų, esančių jūsų drėkintuvo vandenyje. Šios rūšies drėkintuvas gali būti naudingas kūdikius ar mažus vaikus auginančioms šeimoms, o taip pat visiems tiems, kurie nori apriboti bakterijų, mikrobų ir virusų plitimą. Anksčiau „UV Germ-Free“ technologija buvo naudojama tik šiltą dulksną skleidžiantiems drėkintuvams, tačiau neseniai ši technologija buvo pritaikyta ir vėsią dulksną skleidžiantiems drėkintuvams.
  • Iš viršaus pripildomi drėkintuvai (tiesioginio pripildymo)Dauguma drėkintuvų turi išimamus vandens indus arba butelius, kuriuos reikia išimti ir pripildyti kriauklėje arba vonioje, tačiau rinkoje siūlomi keli modeliai, kuriuose vandens indas nėra reikalingas. Šiuo atveju vandenį reikia pilti tiesiogiai į drėkintuvą, naudojant savo vandens indą. Jeigu jums sunku pakelti arba nešti sunkius vandens butelius, naudodami šiuos lengvai pripildomų drėkintuvų modelius, prietaisus galite pripildyti net ir mažu puodeliu. Ši savybė gali būti labai patogi žmonėms, kurie serga artritu arba kurie negali kelti ar nešioti sunkių daiktų