Motyvuojantis vandens buteliukas (500 ml)

9,99 su PVM

Motyvuojantis vandens buteliukas – tai paprasta, tačiau labai efektyvi priemonė skatinanti pasiekti tinkamą kasdienį vandens suvartojimą. Nesvarbu ar dirbate ofise, ar lauke, ar tenka praleisti ilgas valandas prie kompiuterio, ar aktyvioje veikloje, su šiuo motyvuojančiu vandens buteliuku jūs nebeturėsite pasiteisinimų dėl ko geriate per mažai vandens. Dėl savo kompaktiškų išmatavimų jį galima pasiimti visur kartu su savimi, pats buteliukas yra lengvas, o užrašai ant jo nuolat primena, pasiekti normą ir išgerti vandens. Būto sveikiems yra sunkiausias pirmasis žingsnis, o jis prasideda nuo pagalvos savo organizmui apsivalyti, suvartojant tinkamą vandens kiekį.

Motyvuojantis vandens buteliukas 500 ml privalumai

  • Vasaros hitas, spalvingas ombre spalvos vandens gertuvė padedanti padidinti išgeriamo vandens kiekį;
  • Daugiau jokių atsikalbinėjimų, motyvuojantis vandens buteliukas bus su jumis ir padės pasiekti dienos normas!
  • Motyvuojanti gertuvė puikiai telpa į rankinę, kuprinę, ją net galima neštis rankoje bėgiojant, į sporto salę ar laikyti ant stalo ofise;
  • Pabodo vanduo? Į motyvuojantį vandens buteliuką galite įdėti citrinos griežinėlį, mėtos, ar ledo, bei mėgautis gaiviu gėrimu karštomis vasaros dienomis!

Motyvuojantis vandens buteliukas 500 ml tai puiki dovana, bei pirmas žingsnis į sveikesnį save.

Vnt:

Aprašymas

Gerti vandenį dar niekada nebuvo taip madinga! Su motyvuojančiu vandens buteliu madingai pasirūpinsite savo sveikata. Spalvingi ombre vandens buteliai yra šios vasaros HITAS. Nuo šiol išgerti mažiausiai 2L vandens nebebus nuobodžia pareiga.

JŪSŲ ASMENINIS MOTYVATORIUS!

Buteliuke yra matavimo žymos, kurios rodo, kiek vandens buvo išgerta. Be to, ant kiekvieno kaušelio yra skirtingas tekstas, motyvuojantis toliau gerti vandenį. Priimk iššūkį dėl geresnės sveikatos!

Motyvuojančio vandens buteliuko specifikacija:

  • Talpa: 500 ml (skersmuo 4 cm, aukštis su kaiščiu 20,7 cm ),
  • Spalva: Ombre (violetinė mėlyna)
  • Medžiaga: AAP
  • Didelės ir patogios angos gerti ir valyti

Priemonė skirta plauti rankomis šiltame, bet ne karštame vandenyje. Neplaukite indaplovėje, nešaldykite, nedėkite į mikrobangų krosnelę, nenaudokite stiprių valymo priemonių ir šiurkščių ploviklių.

DĖMESIO! Spalvos gali šiek tiek skirtis nuo tikrovėje esančių. Tai priklauso nuo individualių monitoriaus nustatymų.