Reakcijos kamuoliukas ant galvos, refleksų gerinimui ir sportui

13,40 su PVM

Reakcijos kamuoliukas ant galvos – tai specialus įtaisas skirtas pagerinti jūsų reakciją, akių ir rankų koordinaciją, bei judrumą. Dirbant su reakcijos kamuoliuku dirba viso kūno raumenys, tai kartu puikus kardio pratimas bei įžanga prieš treniruotes.

 • Reakcijos kamuoliukas ant galvos – šis paprastas mankštos produktas labai gerai veikia refleksinėse treniruotėse, ypač praverčia bokso treniruotėse. Kamuoliukas ant galvos  labai naudingas praktikuojant judrumą, smūgio tikslumą ir greitį, taip pat rankų ir akių koordinaciją.
 • Minkštos putos kamuolys – refleksinis rutulys pagamintas iš minkštos putos, todėl pratimai su juo yra saugūs.
 • Juostos ant galvos reguliavimo galimybė ir juostos ilgis – dėka galimybės sureguliuoti juostą, galite lengvai pritaikyti jos plotį prie galvos apimties, be to galimybė reguliuoti gumos ilgį leidžia ją pritaikyti jūsų poreikiams.
 • „2in1“ – reakcijos kamuolys yra naudingas pratimas, kuri tikrai pravers asmeniui, praktikuojančiam MMA, boksą ar kitus kovos menus. Tačiau tai dar ne visos kamuolio panaudojimo galimybės. Tai taip pat puikiai veiks kaip žaidimas vaikams, putplasčio kamuolys yra minkštas ir subtilus.
 • SPECIFIKACIJA
  reguliuojama galvos juosta: taip;
  paminkštintas putplasčio kamuolys: taip;
  galimybė reguliuoti guminės juostelės ilgį: taip;
  matmenys: juostos skersmuo: maks. 23 cm; rutulio skersmuo: 6cm; elastinis ilgis: 90cm; svoris: 0,042 kg;
Vnt: