Gimnastikos kamuolys 65 cm su pompa

20,44 su PVM

Gimnastikos kamuolys 65 cm – yra prietaisas, kuris ženkliai paįvairins jūsų treniruotes ir leis ištreniruoti papildomus raumenis. Jis rekomenduojamas bendro lavinimo ir tempimo pratimams, taip pat reabilitacijai. Mankštos su giminastikos kamuoliu formuoja ir sustiprina nugaros raumenis, jei jūs kenčiate nuo nugaros skausmų, tai yra vienas iš sprendimo būdų. Treniruotės su sporto klubo kamuoliu efektyviai įtraukia giliuosius raumenis ir lavina pusiausvyros jausmą. Gimnastikos kamuolys pagamintas iš patvarios, lanksčios gumos, rutulys yra atsparus pažeidimams. Komplekte esančio siurblio dėka galite labai greitai užpildyti kamuolį oru ir pradėti treniruotę!

Ant gimnastikos kamuolio galite laisvai ir be baimės sėdėti ar atsigulti, perkeldami visą savo kūno svorį. Pagamintas iš patvaraus plastiko – elastingos gumos, leidžia iki 100 kg sveriančiam asmeniui mankštintis ant kamuolio.

Vnt:

Aprašymas

Gimnastikos kamuolio nauda treniruotėse 

Treniruotės su kūno rengybos kamuoliu pagerina bendrą kūno būklę. Puikiai atpalaiduoja visą kūną, tai taip pat yra veiksmingas būdas sustiprinti giliuosius raumenis ir stuburą. Tai ypatingai aktualu jei kenčiate nuo nugaros skausmo, jis sumažina skausmą nugaros srityje bei skausmo atsiradimo riziką ateityje. Be to, kamuolys dažnai naudojamas tempimo ir pusiausvyros treniruotėse. Dėl daugybės privalumų pratimai su kamuoliu yra rekomenduojami visiems – taip pat senjorams ir nėščioms moterims.

Gimnastikos kamuolio naudojimo instrukcija

 1. Prieš pripūsdami kamuolį, laikykite jį bent kelias valandas kambario temperatūroje.
 2. Pripūtimui naudokite prie gaminio pritvirtintą „Hop-Sport“ siurblį.
 3. Rutulį visada pumpuokite kambario temperatūroje.
 4. Pirmą kartą pripūskite rutulį į mažesnį dydį (3/4 rutulio dydžio), tada, praėjus mažiausiai 5 valandoms, pripūskite jį iki galutinio dydžio – tai nurodyta produkto specifikacijose (tai yra „rutulio skersmuo“ po infliacijos“).
 5. Tvirtai prijunkite rutulinį kamštį.
 6. Pripūtę palaukite mažiausiai 12 valandų. Prieš pradėdami treniruotis ant kamuolio, dar kartą patikrinkite dydį. Jei reikia, sureguliuokite jį švelniai nuleisdami ar pumpuodami orą.
  Atlikę aukščiau nurodytus veiksmus jūs užtikrinsite kad kamuolio tarnavimo laikas bus ilgaamžis, bei gimnastikos kamuolio guma tinkamai paruošta darbui.

Gimnastikos kamuolio specifikacijos:

 • Svoris: prieš pripūtimą: 800 g
 • Skersmuo prieš pripūtimą: apie 65 cm
 • Skersmuo po pripūtimo: apie 65 cm
 • Maksimalus vartotojo svoris: 100 kg
 • Medžiaga: PVC
 • Komplekte yra: siurblys ir rankena vožtuvui pašalinti
 • Dėmesio – būtina nurodyti pageidaujamą spalvą: sidabrinė, violetinė, žalia, oranžinė (lakinai neturime);