Pilvo preso treniruoklis su gumomis sportui namuose

20,16 su PVM

Pilvo preso treniruoklis su gumomis sportui namuose – atidėliojate sporto pradžią dėl brangiai kainuojančios įrangos, toli esančių sporto klubų ir didelių laiko sąnaudų? Tuomet pilvo preso treniruoklis su gumomis skirtas kaip tik jums! Jis neužima daug vietos ir yra puikus  prietaisas mankštinti pilvo raumenis, šlaunis ir kt. Treniruoklio su gumomis dėka greitai sustiprinsite ir tonizuosite tiek ir atskirus kūno raumenis, tiek ir individualias grupes.  Treniruotės naudojant šį treniruoklį gali būti tokios pat veiksmingos formuojant kūną, kaip ir kiti pratimai atliekami sporto salėje su svoriais.

Pilvo preso treniruoklis su gumomis leidžia sustiprinti beveik bet kokią raumenų dalį kuriai nukreipiate krūvį. Treniruotės yra greitos, lengvos, o efektai matomi jau po pirmųjų savaičių (treniruojantis kas dieną, bent po 10 minučių).

Greitai atsikratysite nereikalingų riebalų, suformuosite raumenis ir pasirūpinsite savo būkle bei sveika ir liekna figūra!

Pilvo preso treniruoklis su gumomis sportui namuose

  • Modeliuokite pilvo raumenis
  • Suteikite stangrumo rankų, šlaunų ir kojų odai bei raumenims
  • Suformuokite plonesnį juosmenį
  • Pagerinkite fizinę savijautą ir medžiagų apykaitą
Vnt:

Aprašymas

Sportavimas namuose su pilvo preso gumomis

  • Liemens treniruotė:  kūnas sėdimoje padėtyje ant jogos kilimėlio, kojos plokščiai, pėdos dedamos ant fiksuotos treniruoklio pėdų vietos, o rankena yra laikoma abiem rankomis, kad juosmuo atsigultų. Ištieskite kojas ir sutraukite kūną ant jogos kilimėlio. Kartojant keletą kartų, galite efektyviai treniruoti juosmenį, sumažinti riebalus ir sustangrinti kūną. Darant pratimą neskubėkite, pajuskite kurie raumenys dirba.
  • Kojų treniruotė:  padėkite kūną ant jogos kilimėlio, abiem rankomis suimkite įtempiklio rankeną, padėkite kojas ant pedalų ir stumkite pilvą į priekį, kartodami judesį 15 kartų kiekvienai grupei. Jis gali efektyviai treniruoti šlaunies raumenis ir pilvo stangrumą.
  • Rankų treniruotė:  atsistokite tiesiai, padėkite abi kojas ant pedalų, suimkite rankeną abiem rankomis ir patraukite aukštyn ir žemyn. Pratimas kartojamas daug kartų. Rekomenduojama kartoti 15 kartų / grupei ir kartoti 2-3 grupes.

Pilvo preso treniruoklio techniniai duomenys:

  • Produkto medžiaga iš aukštos kokybės NBR + ekologiškos putos + lateksas
  • Dydis 40 cm x 26 cm