Kojų rankų treniruoklis drugelis

13,57 su PVM

Daugiafunkcinis kojų-rankų treniruoklis – puiki priemonė treniruoti ir modeliuoti jūsų kojų, rankų ir viso kūno raumenis. Daugiafunkcinis treniruoklis rekomenduojamas visiems kurie nori sustangrinti blauzdas, rankas, suteikti stangrumo presui, bei pakelti viso kūno tonusą.

treniruoklis drugelis kūno stangrinimui

Įvairiems pratimams skirtas kojų ir rankų treniruoklis aprūpintas centrinėje dalyje paslėpta tvirta spyruokle, iš kurios išlenda dvi sulenktos dalys, padengtos specialia, neslidžia puta. Daugiafunkcinis treniruoklis drugelis yra labai nesudėtingas naudoti ir patikrintas profesionalių trenerių prietaisas pratimams namuose, kurio dėka galima lengvai ir greitai formuoti atskirus raumenis, atlikti izoliuotus apkrovos pratimus skirtus tik tam tikroms grupėms, bei išmankštinti visas pagrindines raumenų grupes. Medžiaga, kuri buvo naudojama treniruoklio drugelio gamyboje, yra atspari trūkinėjimui, o tuo pačiu minkšta ir maloni liesti.

Daugiafunkcinis kojų ir rankų treniruoklis puikiai tinka kaip priemonė šlaunų, rankų ir krūtinės išvaizdai pagerinti, bei sustangrinti. Daugumą pratimų ar programų rasite internete. Šią praktišką, nebrangią įrangą galima laikyti bet kur, ji telpa rankinėje, po lova ir net spintoje.

Vnt:

Aprašymas

Daugiafunkcinio treniruoklio kūno stangrinimui drugelis specifikacija:

  • Treniruoklio drugelio ilgis: 52 cm
  • Rankovės ilgis: 25 cm
  • Universalaus treniruokli drugelio medžiaga: plienas, minkšta ir patvari kempinė
  • Galimos spalvos: rožinė, violetinė, pilka.
  • Pirkdami nurodykite, kuri spalva pageidaujate, kitu atveju bus siunčiama atsitiktinė spalva.