Hulahop lankas su reguliuojamais adapteriais ir “SpinningHoop” svarmenimis

24,45 su PVM

Hulahop lankas su reguliuojamais adapteriais ir “SpinningHoop” svarmenimis – tai specialus gimnastikos lankas su reguliuojamu dydžiu, bei svoriu, kuris padidina kalorijų sudeginimą, bei kūno stangrinimą. Hula hoop gimnastikos lanko dėka pakanka vos 10 – 15 minučių treniruotės per dieną, kad pradėtumėte pastebėti pirmuosius pokyčius. Dėl reguliuojamos apimties hula hoop lankas su svarmenimis nenukrenta treniruotės metu, o tai yra puiki pagalba treniruotės metu, palyginti su tradiciniu lanku. Gimnastikos lankas tinka tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Hulahop lankas su reguliuojamais svoriais privalumai

 • Reguliuojamas elementų kiekis (24 vnt.) leidžia keičiantis talijai sumažinti lanko dydį, nusegant juos nuo lanko;
 • Reguliuojama apimtis nuo 50 iki 140 cm;
 • Specialus svarelis kuris ženkliai pagreitina kalorijų deginimą, bei raumenų apkrovimą, greitesniems rezultatams;
 • Hula hoop gimnastikos lankas su svareliais puikiai tinka jei norite: sumažinti riebalinį sluoksnį, turėti plokščią pilvą, pagerinti laikyseną, sustangrinti visą kūną, bei pagerinti kraujotaką;
 • Tik 15 minučių per dieną, ir pamatysite pirmuosius rezultatus jau po keleto dienų!
Vnt:

Aprašymas

Hula hoop lankas su reguliuojamais adapteriais ir SpinningHoop svarmenimis, priemonė svorio metimui namuose

 • Universalus dydis – Hula hoop gimnastikos lankas susideda iš 24 nuimamų elementų, kurių dėka kiekvienas gali priderinti lanką prie savęs pridėdamas arba išimdamas dalis.
 • Nekrenta pratimų metu – reguliuojant hula lanko su svoriais apimtį, galite jį pritaikyti prie juosmens, todėl jis gerai laikysis ir nenukris, o tai padarys treniruotes patogesnes.
 • Motyvacija – geriausia sporto motyvacija yra matomi geri kūno pokyčiai, o tai pamatysite jau po pirmųjų dienų naudojant Hula Hoop gimnastikos lanką su svareliais!
 • Paprasta pradėti – Hula lanko treniruotės yra labai paprastos. Užtenka gerai susegti lanką ties juosmeniu ir sukamaisiais judesiais sukti klubus. Tada pradės veikti išcentrinė jėga, pajudindama svorį, taip įtempdama raumenis.
 • Įstatomos specialios dalys – Hula lankas turi įdėklus, kad būtų patogiau treniruotis. Tai reiškia, kad sukamieji judesiai sukuria malonų pojūtį, suteikiantį juosmens masažo efektą.
 • Svoris – įmontuotas į hula lanką, juda išilgai pritvirtinto bėgelio aplink kūną. Norėdami jį pajudinti, pradėkite sukti klubus.
 • Lengvas surinkimas – Hula hoop gimnastikos lanko surinkimas yra labai paprastas – tiesiog prijunkite arba išimkite tiek elementų, kiek reikia, kad prietaisas atitiktų jūsų juosmenį.

Hulahop lankas su reguliuojamais adapteriais ir “SpinningHoop” svarmenimis – surinkimo instrukcija

 1. Norėdami sujungti hula hoop lanko elementus, sujunkite juos taip, kad ąselės patektų į skylutes.
 2. Sujungus reikiamą elementų skaičių, bėgelis su svoriu turi būti įkištas į lanką.
 3. Paskutinis žingsnis yra sujungti paskutinius 2 elementus, laikant hula lanką juosmens aukštyje.

Jei hula lankas susideda iš per daug dalių ir yra per didelis, pašalinkite nereikalingas dalis. Norėdami tai padaryti, tiesiog išspauskite nepageidaujamus elementus ir ištraukite skirtukus iš skylių.

 

„HULA HOP“ IŠŠŪKIS: LIEKNAS JUOSUMAS IR TVIRTAS KŪNAS PER 30 DIENŲ

Dalyvaukite iššūkyje ir pasiekite svajonių rezultatų reguliariai treniruodamiesi!

Hula hoop su svareliais kiekvieną dieną, visą mėnesį:

 1. Pirmąją savaitę pradėkite nuo 15 minučių per dieną.
 2. Antrą savaitę pridėkite 5 min.
 3. Trečią savaitę pridėkite 10 min.
 4. Ketvirtąją savaitę pridėkite dar 10 minučių.

Pasibaigus iššūkiui, galėsite sukti lanką net iki 45 minučių!

Treniruotės su Hulahop lanku su reguliuojamais adapteriais ir “SpinningHoop” svarmenimis, leidžia per 30 minučių sudeginti iki 200 kcal! Dėl to ne tik numesite nereikalingų kilogramų, bet ir sustangrinsite visą kūną!