Paplūdimio kilimėlis atsparus vandeniui ir smėliui

18,98 su PVM

Paplūdimio kilimėlis atsparus vandeniui ir smėliui – neperšlampantis ir smėliui atsparus kilimėlis, puikiai tiks jūsų atostogoms prie vandens, išvykoms į gamtą, ar iškylose. Pamirškite laikus kai negalėjote pasitiesti kilimėlio ant šlapios žolės, ar grįžus po maudynių negalėjimo atsigulti, nes kilimėlis pritrauks vandens, bei aplips smėliu. Paplūdimio kilimėlis atsparus vandeniui ir smėliui ne tik išspręs šias jūsų problemas, bet jis yra dar ir sulankstomas į patogios rankinės formą, todėl galite jį pasiimti visur kartu!

Vandeniui atsparus pikniko kilimėlis –  3 skirtingos spalvos, prašome užsakymo metu nurodyti komentare pageidaujamą numerį

  • Atsparus vandeniui paplūdimio kilimėlis –  iškylų ​​​​kilimėlis nepraleidžia ir nesugeria vandens, o liesti yra itin minkštas ir patogus, kas užtikrina aukštą komfortą iškylaujant ar ilsintis gamtoje, bei paplūdimyje. Galite ilsėtis ant kilimėlio, paskleisto ant šlapios žolės ar drėgno smėlio, nebijodami, kad drabužiai sušlaps ar išsipurvins.
  • Vandeniui atsparus kilimėlis susilanksto į patogią formą –  kilimėlį galima greitai sulankstyti iki kompaktiško dydžio. Dėl specialaus užlipinimo, jis neatsiskleis transportavimo metu, o tinkamai sulankstytas atrodo kaip krepšys.
  • Lengvai valomas –  dėl to, kad kilimėlis nesugeria vandens ir yra atsparus vandeniui ir  nešvarumams, jį ypatingai lengva valyti. Taip pat galima skalbti skalbimo mašinoje žemoje temperatūroje.
  • Daugiafunkcinis neperšlampantis kilimėlis –  puikiai tiks bet kokio tipo gruntui: smėliui, žemei, žolei ar žvyrui.  Galimybė patogiai sėdėti beveik bet kurioje vietoje – tai komfortas, kurį verta užsitikrinti patiems ilsintis prie vandens, kalnuose ar tiesiog gamtos prieglobstyje.

Paplūdimio kilimėlis atsparus vandeniui ir smėliui specifikacija

  • paplūdimio kilimėlio matmenys (ilgis / plotis) 145 cm / 180 cm
  • medžiaga:  vandeniui atspari, AAP
  • dydis po išskleidimo (plotis / ilgis):  145 cm x 180cm
  • svoris:  ~ 500g
Vnt:
Kategorija: