Dviračio žibintas spidometras, pakraunamas dviračio žibintas

21,79 su PVM

Dviračio žibintas spidometras, pakraunamas dviračio žibintas – būtina priemonė kiekvienam dviratininkui kuris ne tik rūpinasi savo saugumu dalyvaudamas eisme (4 lempos šviesos rėžimai: stipri, silpna, stroboskopinė ir geltona. – lempos talpa net 2 000 mAh), bet ir nori stebėti savo rezultatus (5 rezultatų matavimo režimai – spidometro siųstuvo dėka galima patikrinti visą nuvažiuotą atstumą (ODO), vidutinį greitį maršrute (AVS), dabartinio išvykimo metu įveiktą atstumą (DST), maksimalų greitį (MXS) ir keliavimo laiką (TM)). Lempoje taip pat yra įmontuotas garsinis signalas, leidžiantis siųsti garso signalus, kurių garsumas yra 120 dB. Ragelio valdymas yra labai paprastas  – vienas iš valdymo pulto mygtukų naudojamas garsui pasirinkti iš 6 galimų, o kitas – jam atkurti. Dviračio žibintas spidometras taip pat apsaugotas nuo lietaus, todėl juo naudotis galėsite bet kokiu oru!

Didelės talpos baterija, naudojama dviračio žibinto spidometro lempoje kartu su ekonomiškais LED diodais, leis jums nenutrūkstamai naudotis nuo 3 iki 6 valandų (priklausomai nuo pasirinkto darbo režimo). Šviestuvą galite prijungti prie bet kurio USB lizdo, kurio dėka galėsite pilnai įkrauti per  mažiau nei 4 valandas.

Vnt:
Kategorija:

Aprašymas

Dviračio žibinto spidometro savybės

  • Įkrovimas:  standartinio mikro USB laido pagalba;
  • Skaitiklis su 5 matavimais:  ODO, DST, MXS, AVS, TM;
  • Keturi apšvietimo režimai:  stipri šviesa, SOS, silpna šviesa ir geltona;
  • Neperšlampamas:  Taip

Dviračio žibinto spidometro rinkinyje yra

  • Priekinis žibintas
  • Mikro USB laidas
  • Tvirtinimo juosta
  • Įmontuotas spidometro siųstuvas greičio matavimui

Dviračio žibinto spidometro apsauga nuo vandens

Daugiafunkcinė dviračio lempa su 2000 mAh talpos baterija. Integruoti LED diodai užtikrina puikų apšvietimą bet kokiomis sąlygomis – jo dėka važiuoti dviračiu sutemus ar riboto matomumo metu bus patogu ir saugu. Lempą galima lengvai nuimti nuo dviračio ir įkrauti USB laidu. Lempos korpusas yra nepralaidus vandeniui, todėl prietaisą galima naudoti net lietaus metu.

Lempoje yra garsiakalbis, leidžiantis siųsti garso signalus, kurių garsumas yra 120 dB. Dėl to jie girdimi net pravažiuojančių automobilių viduje. Garsinio signalo valdymas yra labai paprastas – vienas iš nuotolinio valdymo pulto mygtukų naudojamas garsui pasirinkti iš 6 galimų, o kitas – jam atkurti.

Greitas surinkimas ir daugiafunkciškumas

Pritvirtintos guminės juostos padės greitai ir efektyviai pritvirtinti dviračio žibintą spidometrą. Jų lankstumas leis jums pritaikyti bet kokio dviračio ir sumontuoti juos tiksliai ten, kur norite. Dėl galimybės išmontuoti jį vos per kelias sekundes priekinį žibintą galima naudoti kaip rankinį žibintuvėlį. Tai ypač naudinga naktimis vykstant ilgų kelionių dviračiais, pertraukų metu.

DAUGIAFUNKCINIS Dviračių skaitiklis

Dviračio lempa su baterija yra ne tik įprastas apšvietimo įrenginys – įmontuotas jutiklis ir 5 matavimo režimai paverčia jį daugiafunkciniu rezultatų stebėjimo prietaisų. Jo dėka galite patikrinti nuvažiuotą atstumą (ODO režimas),  vidutinį greitį (AVS), vieno maršruto metu įveiktą atstumą  (DST), važiavimo laiką  (TM) arba maksimalų greitį (MXS). Visa tai rodoma skaidriame, apšviestame ekrane. Skaitikliui valdyti naudojami dideli, neperšlampami prietaiso mygtukai.