Nešiojamo kompiuterio aušintuvas su LED apšvietimu (iki 17″)

19,89 su PVM

Nešiojamo kompiuterio aušintuvas su LED apšvietimu (iki 17″)kompiuterio veikimo greitis tiesiogiai priklauso nuo jo temperatūros. Kuo temperatūra aukštesnė, tuo kompiuteris veikia lėčiau (riboja savo darbą kad apsisaugoti nuo perkaitimo). Taip pat aukštą kompiuterio temperatūra neigiamai veikia visas jo dalis, bei trumpina veikimo laikotarpį. Jei norite pagreitinti kompiuterio darbą bei laikyti jį vėsų naudokite specialiai tam skirtą nešiojamo kompiuterio aušintuvą net su 5 ventiliatoriais ir 3 vėdinimo rėžimais!

Nešiojamojo kompiuterio šilumą išsklaidantis stovas turi net 5 ventiliatorius. Tai leidžia tolygiai dirbti ant viso prietaiso paviršiaus, net jei ekrano skersmuo yra iki 17 colių. Ventiliatoriai veikia 3 režimais: 2 ventiliatoriai, 3 ventiliatoriai arba visi 5

Prietaiso veikimo režimas keičiamas jungikliu, esančiu kompiuterio padėklo gale. Kompiuterio aušinimo stovas gali būti maitinamas naudojant pridedamą USB kabelį. Aušinimo bazėje yra 2 USB lizdai, kurie, maitinant tiesiai iš kompiuterio.

Aušinimo padas yra gana tylus ir veikdamas stipriausiu rėžimu sukuria triukšmo lygį, panašų į tą, kurį sukuria ventiliatorius staliniuose kompiuteriuose. Prietaisas turi neslystančias pagalvėles ir atlenkiamas kojas.

Vnt:
Kategorija:

Aprašymas

Nešiojamo kompiuterio aušintuvas su LED apšvietimu

  • VEIKSMINGA ORO KAITA – viršutinė aušinimo bazės dalis yra pagamintas iš tvirto metalinio tinklelio, kuris leidžia orui laisvai judėti, ir tokiu būdu užtikrina prietaiso efektyvumą, išlaikant kompiuterį optimalios būklės.
  • 5 VENTILIATORIAI IR LED ŠVIETIMAS – kompiuterio aušinimo padėkle yra 5 ventiliatoriai, apie kurių aktyvavimą signalizuojama apšviečiant kiekvieną iš jų mėlynu diodu. Tai leidžia tolygiai atvėsinti visą kompiuterinės įrangos paviršių ir greitai atpažinti šiuo metu veikiančius ventiliatorius.
  • 3 VEIKIMO REŽIMAI IR PLATUS TAIKYMAS – prietaiso priekyje esantis jungiklis leidžia veikti 2, 3 arba visų 5 ventiliatorių režimu, o matmenys leidžia jį naudoti su nešiojamaisiais kompiuteriais, kurių ekrano skersmuo yra 12 “iki 17” colių.
  • SPECIFIKACIJA – matmenys (ilgis / plotis / aukštis) 26/36 / 2-4cm; kabelio ilgis 48,5 cm; svoris 560 g; USB maitinimo šaltinis (5V); galia 0,24A.

Nešiojamo kompiuterio vėdinimo pado specifikacija

  • galia: 0,24A
  • maitinimas: USB (5V)
  • matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 26/36 / 2-4cm
  • kabelio ilgis: 48,5 cm
  • rinkinio svoris: 560 g
  • svoris su pakuote: 670 g