Magiškas skraidantis kamuolys su led apšvietimu

12,47 su PVM

Magiškas skraidantis kamuolys su led apšvietimu – LED skraidantis kamuolys yra puiki nauja pramoga, kuri užkariauja pasaulį. Elektrinis kamuolys, kuris švelniai sklendžia ore, slysta ir sukasi pagal jūsų komandas. Dėka įvairių metimo technikų, galite priversti kamuolį ne tik skirsti pirmyn, bet ir sugrįžti bumerangu, atlikti įvairius trukus, bei iš karto tapti draugų susižavėjimo objektu!

Skraidantis kamuoliukas su LED – tai ne tik smagus laiko praleidimo būdas, bet ir motorikos bei rankų įgūdžių lavinimas. Pradėti naudotis skraidančiu LED kamuoliu labai paprastas, paspauskite ir palaikykite jį, tada papurtykite, kad paleistumėte ir jis pradėtų savo sklendimą! Ir viskas, jūs jau pradėjote pirmuosius žingsnius įvaldant šį išskirtinį įrenginį.

LED skraidantis kamuolys žaislas yra saugus naudoti vaikams – neturi išsikišusių besisukančių dalių, į kurias vaikai galėtų susižeisti. Gal užtenka sėdėti prie planšečių ir kompiuterių, o laikas išeiti į lauką smagiai praleisti laiką?

Vnt:
Kategorija:

Aprašymas

Jei turite sodą, poilsio kambarį ar net virtuvę, jis suteiks jums valandų valandas smagios ir nesudėtingos veiklos su žmonėmis, su kuriais žaidžiate.

LED levituojančio kamuolio naudojimas

Paspauskite ir palaikykite įjungimo mygtuką, papurtykite, kamuolys pradės judėti ir paleiskite sukamuoju judesiu.
Jei jūsų variantas su pulteliu, galima aktyvavimą atlikti ir su juo.

LED skraidantis kamuolys žaislas specifikacija:

  • Į LED kamuolio komplektą įeina: Flynova PRO ir USB laidas
  • LED skraidančio kamuolio dydis: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm
  • Magiško skraidančio kamuolio įkrovimas per USB prievadą
  • LED kamuolio baterijos talpa: 200 mAh
  • Įkrovimo laikas: apie 25 minutes
  • Žaidimo laikas: apie 10 minučių
  • Levituojantis kamuolys žaislas skirtas vyresniems nei 6 metų vaikams
  • Nuotraukos ir vaizdo medžiaga yra iliustraciniais tikslais, ir negarantuoja, kad nesitreniravus galėsite atlikti analogiškus triukus.