4 in 1 – drėkintuvas, jonizatorius su aromaterapijos funkcija ir LED lempa

22,32 su PVM

LED oro drėkintuvas namams 4 in 1 – šis neįprastas prietaisas yra derinys: lempos – kuri padės kambarį apšviesti subtilia ar spalvinga šviesa, jonizatorius – sumažina mums kenksmingus jonus gamindamas neigiamus (priešpriešinius) jonus – visa tarša patenka į substratą, užuot keliavusi į plaučius, o oras tampa lengvas ir gaivus. Paklausite kas iš to? Mūsų savijauta iškart pagerėja! Difuzorius – įpylus kelis lašus eterinio aliejaus į vandenį, drėkintuvas taip pat išskiria atpalaiduojančių savybių aromatus, ir drėkintuvas – atsirandanti dulksna leis atsipalaiduoti ir sumažins per dieną sukauptą stresą. Dovana – levandų eterinio aliejaus buteliukas!

Vnt:

Aprašymas

Oro drėkintuvas padės atsikratyti sauso oro problemos namuose ar biure. Nepakankamai drėgnas oras žemesniame nei 30% lygyje lemia greitesnį gleivinių džiūvimą, odos problemas, alergijas ir kvėpavimo takų ligas. Patalpų drėgmė gali sumažėti rudens-žiemos laikotarpiu, ypatingai šildymo laikotarpiu, o vasarą – esant aukštai temperatūrai. Sauso oro problemą puikiai išsprendžia skaitmeniniu būdu valdomas drėkintuvas!

Šis prietaisas sukuria vėsų rūką, kuris padidina drėgmės procentą patalpojeOro drėkintuvas su jonizavimo funkcija taip pat yra puikus prietaisas kovojant su kenksmingais  jonais, kuriuos gamina aplink jus esantys elektriniai prietaisai.

LED drėkintuvo namams su aromaterapijos funkcija specifikacija

 • spalva: balta-ruda
 • jonizatorius: taip
 • drėkintuvas: taip
 • kvapų difuzorius: taip
 • laikmatis: taip;
 • naktinė lempa: taip
 • šviesų spalvos: žalia, balta, mėlyna, oranžinė, violetinė, raudona, rožinė (kiekviena šviečia ryškiau ir tamsiau)
 • įtampa: 100–240 V
 • talpa: 300ml
 • aliejaus: palaikomas, aromaterapijai skirtais
 • matmenys (plotis / aukštis): 13 cm / 10 cm
 • svoris: 0,25 kg
 • nemokamai eterinio aliejaus buteliukas dovanų – tol kol pakaks likučių! (levandų kvapo, buteliuko etiketė gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje)

Aromaterapija namams

Aromatiniai aliejai leidžia sukurti ne tik sveiką, bet ir malonią atmosferą. Pakanka įlašinti 1-2 lašus į atskirą stalčių ir kvapas pasklis rūke – aliejų kurie nėra skirti  drėkintuvams, negalima pilti tiesiai į vandenį, nes jie netirpsta ir gali pakenkti prietaisui.

Jonizacija

Tai sumažina mums kenksmingus jonus (teigiamus), gamindami neigiamus jonus – visa tarša patenka į substratą, užuot keliavusi į plaučius; oras tampa lengvas ir gaivus. Nesijaučiame nuolat pavargę, mieguisti ir neturintys energijos.

Multifunkcinis namų drėkintuvas – puikus sprendimas visiems

Jonizatorius bus puikus sprendimas, ypač kenčiantiems nuo alergijos, astmatikams, taip pat žmonėms, besiskundžiantiems nuolatiniu galvos skausmu. Netinkamas oras, kuriuo kvėpuojame, daro didelę žalą mūsų sveikatai, jis veikia visą kūną ir yra atsakingas už mūsų odos, plaukų ir plaučių būklę. Todėl pagerinus jo kokybę, gerėja atitinkamai ir mūsų kūno būsena.

Nuotolinio valdymo funkcija

Galimybė nuotolinio valdymo pultu valdyti oro drėkintuvą naudojant jonizavimo funkciją padidina naudojimo patogumą. Galite valdyti įrenginį net ir iš toli.

Laikmatis

Drėkintuvas turi laikmatį su galimybe nustatyti darbo valandas – 2 arba 4 valandas.

300 ml vandens talpa užtikrina drėkinimą visą naktį

Drėkintuvas turi 0,3 litro talpą, todėl prietaisas gali veikti iki 11 valandų, jo nereikia kas kartą pildyti.

Drėkintuvas puikiai tinka ir kaip miegamojo šviestuvas

Drėkintuvas turi subtilų apšvietimą, kurį galima pakeisti naudojant nuotolinio valdymo pultą – jis puikiai tinka ir kaip lempa naktį.

! Dėmesio – drėkintuvuose būtina naudoti nukalkiną arba distiliuotą vandenį. Jei jūsų vandenyje didelis kalkių lygis, susidariusios nuosėdos gali užkimšti smulkias drėkintuvų dalis ar vandens garinimo ertmes. Taip pat visi drėkintuvų gamintojai deklaruoja, kad negalima naudoti specialiai drėkintuvams neskirtų aliejų, kvapiųjų mišinių, tirpių aromatinių kapsulių ir kt. Visi pilami priedai turi būti skirti naudoti su drėkintuvais. Priešingu atveju nuosėdos gali užkišti smulkias drėkintuvų dalis.