Vibruojantis treniruoklis VibroLegs

82,95 su PVM

VibroLegs treniruokliskamuoja kojų skausmai? Turite praleisti daug laiko stovėdami? Neturite laiko ilgiems pasivaikščiojimams gamtoje ar treniruotiems? Tuomet VibroLegs vibruojantis treniruoklis yra skirtas kaip tik jums! Tik 10 minučių per dieną ir jūs pajusite pirmuosius teigiamus pokyčius. Dėl savo kompaktiškų matmenų, jį galite pasiimti visur su savimi, o nenaudojant, patogiai paslėpti spintoje ar po lova.

Uždėkite kojas ant VibroLegs vibruojančio masažuoklio, įjunkite pultelį ir mėgaukitės viena iš daugelio malonių atpalaiduojančių programų (3 automatinės programos ir net 15 skirtingų greičio lygių)! Vibrolegs vibraciniai masažai padeda pagerinti kojų ir pėdų kraujotaką. Vibraciniai masažai paremti tradiciniu azijietišku atstatymo bei palaikymo metodu ir skatina geresnę kūno savijautą. Masažuoklį galima naudoti ne tik kojoms bet ir blauzdoms bei nugarai.

VibroLegs siūlo blauzdų ir nugaros masažo galimybę. Abu variantai gali būti padaryti patogiai sėdint ar gulint. Jie padeda sumažinti nuolatinę įtampą ir leidžia mėgautis raminančia vibracine stimuliacija.

Neturime

Aprašymas

VibroLegs privalumai

Patogus svyruojančio masažo ir akupresūros derinys atpalaiduoti pėdoms, kojoms, nugarai ir blauzdoms. Jaučiatės labiau atsipalaidavę jau po 10 minučių per dieną! Lengvai naudojamas, patogus nuotolinio valdymo pultas, lengva transportuoti ir laikyti

Vibruojantis treniruoklis VibroLegs techninė informacija

Energijos suvartojimas: 24 V
Galia: 30W Duomenys
Techninis adapteris
Energijos sąnaudos: 100-240 V
Galia 24 V 1,5 A

Vibruojančio masažuoklio rinkinį sudaro

  1. Masažuoklis (galimi trys spalviniai variantai):
    Mėlynas – nebeturime
    Pilkas
    Oranžinis – nebeturime
  2. Elektros maitinimas
  3. Naudojimo instrukcija
  4. Pakuotė