Parafino vonelės komplektas XXL, su 6 parafino pakuotėmis vonelei

64,87 su PVM

Parafino vonelės komplektas su 6 parafino pakuotėmis – užsakymo komentaruose prašome nurodyti pageidaujamus parafino tipus bei kiekius, antraip jie bus parenkami atsitiktiniu būdu. Tai yra pilnas parafino vonelės rinkinys profesionaliam parafino procedūrų atlikimui rankoms, kojoms bei sąnariams.

Parafino vonia turi šildantį ir atpalaiduojantį poveikį bei gerina kraujotaką. Parafino vonelės procedūros pagreitina medžiagų, esančių kremuose ar priežiūros kaukėse, absorbciją. Sukuria ant rankų ar kojų sluoksnį, apsaugantį nuo kenksmingų išorinių veiksnių. Maudymosi šiltu parafinu poveikis yra aksominė, stangri, tinkamai sudrėkinta oda. Gydymas atstatys tinkamą odos drėkinimą ir mitybą, todėl ji bus švelni ir aksominė.

Prieš pradedant naudotis parafino vonelės procedūromis, patepkite kremu / uždėkite odos kauke. Paruoštą vietą panardinkite į karštą parafiną min. 2 kartus. Užsimaukite folijos ir kilpines pirštines. Procedūra turėtų trukti 20 – 25 minutes.

Vnt:

Aprašymas

Parafino vonelė

Tai vienas iš populiariausių modelių. Ši parafino vonelė skirta naudoti namuose ir profesionaliai. Dėl savo matmenų jis yra labai patogi naudoti, taip pat ji pagal funkcionalumą atitinka grožio salonuose naudojamas parafino voneles. Tai suteikia visiško profesionalumo jausmą parafino vonelėmis naudojimo metu namuose. Didelės galios dėka parafinas pašildomas per labai trumpą laiką.

  • Įtampa: 220–240 V / 50–60 Hz
  • Galia: 200 vatų

Parafino vonelės rinkinį sudaro: 

  • grotelės, apsaugančios nuo rankų ar kojų nudegimų.
  • kilpinės pirštinės, kurios jus sušildys uždėjus parafino kaukę, bei padės maistingosioms medžiagoms įsigerti į odą.
  • 6 vnt. firminio aukštos kokybės parafino 500 ml – prašome nurodyti pageidaujamus tipus iš paveikslėlio su kiekiais užsakymo metu. Nenurodžius, bus įdėti atsitiktiniai parafinai.
  • 10 x medinės mentelės dovanų (kol pakaks likučių)