Ortopedinė pagalvė miegui, memory putų pagalvė

37,8948,87 su PVM

Ortopedinė pagalvė miegui, memory putų pagalvė – tinkamas nakties poilsis įtakoja ne tik darbingumą dienos metu, bet ir psichologinę žmogaus būseną. Memory putų pagalvė yra medicininis prietaisas kuris atitinkantis griežtus sveikatos standartus. Kurie užtikrina kad ortopedinės pagalvės miegui išlaikys tinkamą stuburo ir pečių padėtį visos nakties metu. Priešingai nei paprastos pagalvės kurios dėl netinkamai paskirstyto krūvio apkrauna slankstelius ir giluminius raumenis, dažnai užspaudžia nervų galūnes, galima atsibusti dėl “nutirpusių” galūnių, bei neleidžia kūnui pasiilsėti.  Ortopedinės pagalvės miegui tinkamai paskirsto krūvį ir leidžia atsipalaiduoti net ir giluminiams raumenims. Šios memory putų pagalvės ypatingai rekomenduojamos asmenims kurie kenčia nuo netaisyklingos laikysenos ir stuburo problemų.

Tinkama stuburo ir galvos padėtis nakties metu labai svarbu asmenims kurie kenčia nuo nugaros bei pečių skausmo. Memory putų pagalvė ramina negalavimus, susijusius su nugaros skausmais, nemigos, knarkimo ir nervinės įtampos problemomis. Būdami 60 metų mes miegodami praleisime apie 20 metų, o tai bus daugiau nei 169 854 valandos arba netaisyklingos laikysenos ir blogo stuburo formavimo, arba tinkamos laikysenos, neužspaustų nervų ir išvengtų didelių problemų ateityje.

Ortopedinė memory putų pagalvė miegui rekomenduojama:

 • jei jus kamuoja negalavimai, susiję su nugaros, kaklo, pečių ir galvos skausmais;
 • jei kenčiate nuo kaklo stuburo tarpslankstelinių sąnarių degeneracijos;
 • jei kamuoja nemigos problemos;
 • jei dėl netinkamos kūno padėties kamuoja knarkimo problemos;
 • jei susiduriate su nervine įtampa ir ilgai vartotės lovoje kol užmiegate;
 • jei skundžiatės diskopatiniais stuburo pokyčiais;
 • jei kamuoja rankų tirpimas nakties metu (nervų užspaudimas dėl netolygaus krūvio paskirstymo nakties metu);

Kiekviena pagalvė turi pagalvės užvalkalą: vidinis užvalkalas – fiksuotas ir išorinis – nuimamas, užtraukiamas.

Ortopedinės pagalvės miegui – galite pasirinkti iš dviejų skirtingų dydžių

 1. 52 x 32 x 11,5 cm / 9.5 cm
 2. 57 x 36 x 15 cm
 • putų tankis: 55 kg / m3
 • putos: termiškai besiformuojančios su formos atmintimi, hipoalergiškos (specialiai apdorotos ir tinka net ir nuo įvairių alergijų kenčiantiems asmenims).
Vnt:
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Labai svarbus elementas (jei ne pats svarbiausias!) Renkantis ortopedinė pagalvę – pasirinkti tinkamą pagal savo ūgį ir svorį (pečių ilgį).

 1. Pagalvė neturi būti per aukšta, nes ji tinkamai neatliks gydomųjų savybių.
 2. Be to, pagalvėlė neturi būti per žemo krašto (didesnio aukščio), nes stuburo padėtis nebus teisinga.
 3. Todėl labai svarbu sekti lentelę. Tik tada būsite tikri dėl gero pasirinkimo ir kad pagalvė išpildys savo savybes.

Kaip patikrinti, ar ortopedinė pagalvė jums tinka?

Pateikiame grafiką, kuriame mėlyna spalva reiškia, kad pagalvė (57 cm x 36 cm x 15 cm) bus tinkama. Mes atsižvelgiame į žmogaus ūgį (CM) ir svorį (KG) , jei liestinė spalva grafike rodo MĖLYNĄ, tai reiškia, kad pagalvė yra tinkamo dydžio.

 

Jei jūsų padėtis atitinką šį grafiką, tuomet jums rekomenduojama 52 x 32 x 11,5 / 9,5 cm pagalvė:

Kaip pasirinkti tinkamą ortopedinę pagalvę miegui

Kodėl verta naudoti ortopedines ir reabilitacines pagalves?

Memory putų pagalvės yra kilusios iš Skandinavijos, todėl jos dažnai vadinamos švediškomis putų pagalvėmis. Šias ortopedines pagalves verta naudoti nuo bet kokio amžiaus. Jei nuo jaunų dienų pradėsime miegoti ant tinkamos ortopedinės pagalvės, sumažės su miegu susijusių problemų.

Qmed Standard pagalvės užtikrina aukštą miego kokybę. Nepamirškime, kad net 30% savo gyvenimo praleidžiame lovoje, tai žinodami galime suprasti, kiek valandų per dieną galime praleisti tokioje padėtyje, kuri yra tinkama ir saugi stuburui. Įsivaizduokime, kad būdami 60 metų mes miegojome apie 20 metų, o tai mums suteikia daugiau nei 169 854 valandas! Jei prie to pridėsime neteisingą sėdėjimo padėtį dienos metu, tada matysime netinkamo veiksmo pusiausvyrą realiu laiku.

Papildoma informacija

Pagalvėlės dydis

52 x 32 x 11,5 cm, 57 x 36 x 15 cm