LED dantų balinimo rinkinys, balinimo lempa su dantų balinimo geliu

36,45 su PVM

Dantų balinimo rinkinys – tai puiki priemonė dantų balinimui namuose! LED dantų balinimo rinkinyje yra specialus gelis dantų balinimui, kuris leidžia saugiai balinti dantis. O LED dantų balinimo prietaisas aktyvuoja gelį ir saugiai atlieka dantų balinimą. Tik 30 minučių per dieną ir galėsite džiaugtis stulbinančiai balta šypsena, be ilgų, brangiai kainuojančių odontologo procedūrų!

Mūsų balinančiame gelyje nėra vandenilio peroksido, kurį naudoja kiti dantų balinimo rinkiniai, tačiau kuris labai kenkia dantų emaliui ir būklei. Mūsų dantų gelyje yra natūralių ekstraktų, tokių kaip alavijo sultys ir granatų sėklų ekstraktas, šie priedai apsaugo dantis ir rūpinasi saugiu dantų balinimu. Speciali LED dantų balinimo lempa suaktyvina balinantį dantų gelį ir leidžia pasiekti balinantį efektą daug greičiau. Balinkite dantis saugiai!

Vnt:

Aprašymas

IVISMILE dantų balinimo rinkinio naudojimo instrukcija

Naudoti IVISMILE yra labai paprasta! Pasiekite sniego baltumo šypseną atlikdami vos 6 paprastus veiksmus! Darykite juos 6 dienas ir stebėkite, kaip pasikeis jūsų šypsena. Tik 30 minučių per dieną, ir galėsite džiaugtis stulbinančiai baltais dantimis!

 1. Prieš dantų balinimą kruopščiai išvalykite dantis ir praskalaukite burną;
 2. Paimkite IVISMILE prietaisą ir įdėkite ant jo kandiklį.
 3. Sujunkite LED dantų balinimo lempą su kandikliu.
 4. Ant kandiklio užtepkite balinimo gelio. Tepkite jo tiek, kad apsemtų dantis, bet ne dantenas;
 5. Įsidėkite kandiklį į burną ir įjunkite lempą. Jei gelis liečiasi su dantenomis, perteklių nuvalykite. Sesijos metu (30 minučių) laikykite kandiklį burnoje. Per šį laiką galite daryti viską, kas jums patinka: skaityti, dirbti, žiūrėti televizorių;
 6. Atjunkite kandiklį nuo prietaiso ir kruopščiai išskalaukite burną. Galiausiai kruopščiai nuplaukite kandiklį, kad jis būtų paruoštas naudoti kitą dieną.

Baigta! Su kiekviena diena pamatysite, kad jūsų šypsena tampa vis baltesnė ir gražesnė! Užsakydami „IVISMILE“ LED dantų balinimo rinkinį, užsisakote ne tik sniego baltumo šypseną. Tai investicija į save. Mėgaukitės plačia balta šypsena drąsiai!

Baigę balinti, 30 minučių nevalgykite ir negerkite nieko, išskyrus vandenį.

Gydymo metu balinimas duoda geriausių rezultatų derinant su balta dieta (venkite kavos, tamsių skysčių ir arbatos, juodojo šokolado ir kitų dažančių priemonių kurie gali pabloginti balinimo rezultatą).

IVISMILE dantų balinimo rinkinys

Dantų balinimo rinkinys leidžia pasiekti gražią baltą šypseną! Balti dantys yra sveikos šypsenos pagrindas.

Kas yra IVISMILE LED dantų balinimo rinkinyje?

 • „Ivismile Dual Light“ LED belaidis prietaisas;
 • lankstus dantų dėklas;
 • dantis balinančių gelių rinkinys (3 vnt.);
 • prietaiso ir gelių naudojimo instrukcijos;
 • dantų atspalvių šablonas, skirtas stebėti dantų spalvos balinimo pažangą;

„IVISMILE“ įrenginio dantų dėklas

Balinantis kandiklis buvo sukurtas remiantis žmogaus biologijos principais profesionalių bio inžinierių komandos. Jis pagamintas iš labai minkštos ir lanksčios medžiagos, kuri yra sukurta siekiant sumažinti bet kokį nepatogumą, kuris gali kilti dantų balinimo kurso metu. Balindami dantis jausitės patogiai.

IVISMILE dantų balinimo geliai

Ivismile balinimo geliai buvo išbandyti ir patvirtinti naudoti namuose, tai yra saugus specialistų sukurtas preparatas balinantis dantis. Gelio sudėtyje yra kepimo sodos ingredientų, bei natūralių ekstraktų, tokių kaip alavijo sultys ar granatų sėklų ekstraktas, priedai apsaugo dantis nuo bakterijų. Mentolis puikiai atgaivina kvėpavimą.

10 dažniausiai užduodamų klausimų apie dLED dantų balinimo rinkinį IVISMILE

1. Ar tai saugu?

Balinimas mūsų geliu pagal rekomendacijas nesukelia jokio šalutinio poveikio.

2. Ar mano dantys taps jautresni, naudojant IVISMILE?

„IVISMILE“ dantų balinimo komplektas buvo sukurtas būtent tam, kad suteiktų jums sniego baltumo dantis ir nesukeltų jautrumo. Tačiau svarbu prisiminti, kad visų burnos ir dantenų būklė bei priežiūra yra skirtinga, todėl kai kurie naudotojai gali jausti lengvą jautrumo jausmą. Tai normalu.

3. Geriu kavą ir arbatą, rūkau cigaretes, geriu raudoną vyną. Ar IVISMILE padės man balinti dantis?

Taip! LED balinantis dantų komplektas veiksmingai padeda atsikratyti dantų spalvos pasikeitimo, kurį sukelia tokių produktų vartojimas.

4. Mano dantų spalva pasikeitė pavartojus vaistų. Ar IVISMILE man tinka?

IVISMILE susidoros su lengvais ar vidutiniais spalvos pokyčiais, kuriuos sukelia tetraciklinai. Tačiau nerekomenduojame jo naudoti esant stipriam tetraciklino spalvos pokyčiui (rekomenduojama kreiptis į burnos higienos specialistą esant dantų spalvos pakitimams nuo dantų akmenų – prietaisas dantų akmenų nešalina).

5. Kiek laiko turėčiau naudoti IVISMILE?

IVISMILE naudokite 6 dienas iš eilės po 30 minučių.

6. Man pritrūko gelio, ar galiu nusipirkti tik pakuotę?

Žinoma, jų rasite mūsų parduotuvėje.

7. Kokia yra LED dantų balinimo lempos funkcija?

LED lempa žymiai pagreitina gelio balinimo efektą. Balinantį efektą gautumėte ir nuo paties gelio, tačiau lempat ženkliai pagreitina visą procesą. Taigi, jei norite greičiau pamatyti rezultatus, naudokite lempą, ypač todėl, kad jos naudojimas yra visiškai saugus.

8. Kaip dažnai turite pakartoti balinimo procedūrą?

Dažnis priklauso nuo jūsų. Kai pajusite, kad dantis vėl reikia balinti, vėl pradėkite naudoti IVISMILE. Dažniausiai klientai balinimo procesą kartoja kas 3-6 mėnesius.

9. Ar galiu balinti dantų kapes su IVISMILE?

Deja, ne, IVISMILE nenaudojamas balinant dantų kapių ir vainikėlių.

10. Ar galiu naudoti gelį, kai turiu plombų?

Žinoma. Plombos netrukdo naudoti IVISMILE