Kristalinis plaukų šalintojas trintukas

7,89 su PVM

Kristalinis plaukų šalintojas trintukas – pamirškite laikus kai plaukelių šalinimas buvo skausminga ir nemaloni procedūra. Kristalinis plaukų šalintojas trintukas, tai naujiena kuri pakeis jūsų požiūrį į plaukų šalinimą! Plaukų šalinimo trintukas yra ne tik praktiško dydžio, ekologiškas, bet kartu ir daugkartinio naudojimo – pakanka po naudojimo pakišti po tekančiu vandeniu ir jis vėl paruoštas naudojimui!

Plaukų šalinimo trintukas

Plaukų šalinimo trintuko privalumai

  1. Jeigu pavargote nuo skustuvų ar skausmingo plaukų šalinimo, tuomet kristalinis plaukų šalinimo trintukas kaip tik Jums! Jis sukurtas specialiai tam, kad švelniai pašalintų plaukus nuo paviršių, prie kurių liečiasi, pakanka braukti odos paviršiumi kristalinį plaukų šalintoja, ir plaukai bus pašalinti.
  2. Plaukų šalintojas tintukas ekologiškas ir daugkartinis: naudojant nanokristalinę technologiją, kristalinė plaukų guma, kuria padengtas prietaiso paviršius, neleidžia plaukams sustorėti ir leidžia juos pašalinti nuo odos, jau po pirmųjų švelnių plaukų trintuko judesių.
  3. Plaukų šalintoją tintuką labai lengva naudot – užtenka liesti prie odos sukamaisiais judesiais pereiti per odos paviršių. Kristalinis plaukų šalintojas trintukas pašalina negyvą odą nuo odos paviršiaus, padeda paryškinti veido spalvą ir suteikia odai glotnumo jausmą ją liečiant.
  4. Sulėtinkite plaukų augimą – plaukų šalinimo trintukas efektyviai sulėtina plaukų augimą jau po pirmojo naudojimo!
  5. Kristalinis plaukų šalintojas gali būti naudojamas bet kuriai kūno daliai – saugu naudoti ant kulkšnių, rankų, kojų, krūtinės ir nugaros. Tačiau rekomenduojame nenaudoti per daug ir netrinkite per stipriai. Jei turite jautrią odą, pabandykite ant rankų / kojų prieš naudodami ant kitų kūno vietų.

Beskausmis plaukų šalinimas

Vnt:

Aprašymas

Kristalinis plaukų šalintojas

Plaukų šalinimo trintuko rinkinį sudaro

  • Plaukų šalinimo priemonė * 1 vnt.;
  • Spalva: blizganti mėlyna;
  • Plaukų trintuko medžiaga: ABS + kristalinis stiklas
  • Kristalinio plaukų šalintojo dydis: 11 * 7 * 2,5 cm / 4,3 * 2,8 * 1 colio

Galima 10% paklaidą dėl rankinio matavimo.