Jadeit rankinis nefrito veido masažuoklis

13,55 su PVM

Rankinis nefrito veido masažuoklis – Azijos grožio ir jaunystės paslaptis.
Matmenys: apie 13 cm
Medžiaga: Natūralus nefrito židinys + metalas
Masažuojančio nefrito volelio naudojimas: mažas ritinėlis – masažas aplink akis, nosį ir burną; didelis ritinys – skruostų, kaktos, smakro, kaklo, rankų, dekolte masažas.

Vnt:

Aprašymas

Azijos jaunystės paslaptis:
Jadeitas, vadinamas Azijos jaunystės akmeniu, yra natūralus kosmetikos procedūrų elementas, kurį moterys naudoja šimtmečius. Šis neįprastas akmuo leidžia odai išlikti jaunatviškai, elastingai ir tobulai. Masažas su nefrito akmenimis leidžia padidinti kraujotaką, skatinti epidermio deguonies prisotinimą ir išlyginti odos atspalvį. Natūralus mineralo vėsumas ramina, mažina paburkimą, mažina tamsius ratilus po akimis ir leidžia uždaryti odos poras. Nuo šiol gydymą šiuo brangakmeniu galima atlikti patogiai savo namuose!

Mineralų jėga:
Jadeitas šiandien taip pat naudojamas bioterapijoje dėl daugybės naudingų savybių. Apsupimas nefrito daiktais leidžia išlaikyti ilgaamžiškumą, suteikia kūno funkcionavimui pusiausvyrą, leidžia atsipalaiduoti ir užtikrina harmoniją. Kai kurių nuomone, garantuoja sėkmę, stiprina draugystę ir lojalumą.

Paprastas ir funkcinis veido masažuoklis volelis:
Dėl savo struktūros ir tolygaus paviršiaus masažuoklį lengva išlaikyti švarų, todėl jis nesudirgins odos. Norėdami dar labiau sustiprinti aušinimo efektą, prieš naudojimą kurį laiką galite jį įdėti į šaldytuvą – šaltas akmuo puikiai tinka patinimui sumažinti.

Nefrito veido masažuoklis sustiprina kosmetikos poveikį:
Nefrito masažuoklis taip pat yra puiki priemonė sustiprinti veido serumų, natūralių aliejų ir kremų poveikį. Masažo naudojimas tepant kosmetiką pagerina jos absorbciją ir sustiprina maistinių medžiagų poveikį. Kasdien naudojant masažuoklį matomi rezultatai pasiekiami jau po kelių savaičių reguliaraus naudojimo.

Masažą pradedame nuo viršutinių veido dalių:
Oda po akimis.
Šventyklos.
Raukšlės tarp antakių.
Kaktos.
Akių vokai.
Lūpų raukšlės.
Nosialabialinės raukšlės.
Smakras.
Oda aplink burną.
Burnos kampai.

Veskite masažuojantį veido volelį nuo veido centro iki šonų – jis efektyviai ištuštins limfą po oda. Kiekvieną veido dalį masažuokite nuo 5 iki 10 kartų. Masažuokite kaklo odą iš apačios į viršų link smakro.

Valydami masažuoklį, venkite metalinių dalių sąlyčio su vandeniu. Volelių paviršių geriausia nuvalyti vandeniu suvilgyta vatos tamponėle ar vatos diskeliu. Taip pat rekomenduojama, kad veido masažuoklis būtų apšviestas saulės spindulių kas kelias savaites. Akmuo atgaus švytėjimą ir energines savybes.