Gazuotų gėrimų ruošimo aparatas Sodastream

106,48 su PVM

Gazuotų gėrimų ruošimo aparatas Sodastream – gazuotų gėrimų gamybos aparatas namuose, specialiai sukurtas, kad galėtumėte mėgautis gazuotais gėrimais, bet kuriuo metu! Sodrastream gazuoto vandens apartas ne tik sumažins jūsų išlaidas gazuotiesiems gėrimams, bet ir leis prisidėti prie pasaulio taršos mažinimo. Mažiau vienkartinių pakuočių, mažiau plastiko švaresnė aplinka – prisijunkite prie burbulų revoliucijos!

Į Sodastream gazuotų gėrimų ruošimo komplektą įeina:

  • Juodos spalvos SodaStream Terra vandens prisotiklis;
  • rožinė CO2 dujų kasetė su Quick Connect tvirtinimo sistema – galima pasigaminti apie 60 litrų gazuoto vandens;
  • 3 x SodaStream Fuse buteliukai – galima plauti  indaplovėje.
  • Sodastream aparatas veikia be elektros, todėl jį galite pasiimti visur kartu su savimi!

Vieno SodaStream baliono  pakanka paruošti 60 litrų gazuoto vandens. Pamirškite sunkių sunkių vandens pakuočių nešimą išparduotuvė ir šiandien po ranka mėgaukitės puikiai gazuotu gėrimu, kurio dėka ne tik sutaupote pinigų, bet ir darote didelę įtaką aplinkos apsaugai.

Patogus naudojimas 

SodaStream yra įrenginys, veikiantis nenaudojant elektros, todėl galime jį pastatyti kur tik norime. Papildomas privalumas – galimybė plauti komplekte esantį Fuse buteliuką indaplovėje. Kad prisotintuvas tinkamai veiktų, tereikia sumontuoti CO2 dujų balionėlį ir vandens pripildytą SodaStream butelį.

 

Vnt:
Kategorija:

Aprašymas

Su Sodastream gazuotų gėrimų ruošimo aparatu, per kelias sekundes paverskite savo vandenį putojančiu vandeniu!

  • 1 veiksmas. Pripildykite SodaStream buteliuką čiaupo arba filtruoto vandens iki nurodyto lygio.
  • 2 veiksmas. Įdėkite buteliuką į Sodrastream mašiną.
  • 3 veiksmas. Vienu mygtuku atleiskite burbuliukų galią ir išsirinkite mėgstamą vandens karbonizacijos lygį, kokį tik norite: lengvą, vidutinį ar stiprų. Paspaudimų skaičius lemia burbuliukų skaičių ir stiprumą.

Rožinė CQC dujų kasetė turi atbulinį vožtuvą, kuris skirtas kavos aparatams su Quick Connect sistema. Dujų kasetė tinka TIK SodaStream Duo, Terra ir Art aparatams.

Pakeiskite gazuoto vandens gėrimo būdą ir turėkite jį visada po ranka savo virtuvėje vienu mygtuko paspaudimu ant SodaStream Terra Carbonator.

Sodrastream gėrimų aparatas pritaikytas prie bet kokio interjero.

Juodos matinės spalvos SodaStream vandens prisotintuvas puikiai tinka bet kokiam interjerui, tiek jūsų virtuvėje, tiek biure. Burbulinis vanduo iš Sodastream prisotintuvo yra puiki alternatyva gazuotiems gėrimams plastikiniuose vienkartiniuose buteliukuose iš parduotuvės, kurie papildomai užima vietos.