Elektrinis dantų šepetėlio rinkinys Oral-B AdvancePower

24,89 su PVM

Elektrinis dantų šepetėlis Oral-B “Advance Power” – puikus sprendimas norintiems turėti profesionalų sukurtą sprendimą optimaliai dantų priežiūrai, namų sąlygomis!
Pažangi pluošto antgalio sistema pašalina daugiau apnašų ir kruopščiau išvalo sunkiai pasiekiamas vietas, ten kur įprastas dantų šepetėlis net nepasiekia. Danties formos galvutė skirta pašalinti apnašas ir masažuoti išilgai dantenų linijos, padeda išlaikyti sveikas dantenas bei apsaugo dantis nuo dantų akmenų formavimosi, bei galimo dantenų uždegimo, kraujavimo ir galimo paradontozės formavimosi.

Vnt:

Aprašymas

Elektrinis dantų šepetėlis „Oral-B Advance Power“

„Oral-B Advance Power“ dantų šepetėlis skirtas žmonėms, kurie savo nuotykius pradeda nuo elektrinio dantų šepetėlio. Valymo paprastumas, patogus ir greitas naudojimas bei tikslumas yra tik keli iš daugelio jo pranašumų. „Advance Power“ dantų šepetėlis efektyviau pašalina apnašas nei paprastas rankinis, todėl dantys ir dantenos yra geresnės būklės. Taip pat jis išvalo dantis ne tik kruopščiau, bet ir daug greičiau. Todėl dantis elektriniu šepetėliu galite valytis daug dažniau.

ORIGINALUS ORAL-B pakeičiamos galvutės

„Precision Clean“ prisitaiko prie kiekvieno danties formos ir pasiekia sunkiai pasiekiamas vietas, todėl jūsų burna yra švaresnė, o dantenos sveikos. Tad nenuostabu, kad tai yra geriausiai parduodama „Oral-B“ dantų šepetėlio galvutė. „Precision Clean“ galvutė tinka visiems „Oral-B“ svyruojantiems / besisukantiems elektriniams dantų šepetėliams, išskyrus „Pulsonic“.

„Oral-B AdvancePower“ elektrinio dantų šepetėlio rinkinys

  • Elektrinis dantų šepetėlis „Oral-B Advance Power“
  • 2 „Duracell“ baterijos
  • originalus „Oral-B Precision Clean“ antgalis
  • 4 „Precision Clean“ pakeitimo antgaliai
  • nemokamai pridedami 4 siūlai tarpdančių priežiūrai (dovanojamų siūlų kiekis ribotas ir bus pridedamas į rinkinius tol kol jų pakaks)