Elektrinis dantų šepetėlio rinkinys mergaitėms Oral-B

22,89 su PVM

Dažnai tėvai susiduria su klausimu, kaip paskatinti savo vaikus prižiūrėti burnos higieną, kaip įtraukti juos tarsi į “žaidimą”, kurio jie lauktų kiekvieną vakarą? Puikus sprendimas, elektrinis dantų šepetėlis margaitei Oral-B su jūsų pamėgtais Disnėjaus princesių personažais, paskatins jūsų mažuosius laukti dantų valymo! O burnos priežiūros specialistų sukurtas Oral-B elektrinis dantų šepetėlis pasirūpins, kad dantys būtų švarūs, dantenos sveikos, o tarpeliai kuriuos mažai pasiekia standartinis dantų šepetėlis, būtų išvalyti.

Vnt:

Aprašymas

ELEKTRINIS DANTŲ ŠEPETĖLIS VAIKAMS ORAL-B

„Oral-B Stages Power Princesses“ yra elektrinis dantų šepetėlis vyresniems nei 3 metų vaikams. Sukurtas su „SquishGrip“ rankena, jis pasižymi žaismingomis spalvomis, skatinančiomis vaiką rūpintis burnos ertme ir higiena, o antgalis sukurtas su pamėgtais Disnėjaus personažais, kad vaikai lauktų susitikimo su jais kiekvieną vakarą.

Į ELEKTRINIO DANTŲ ŠEPETĖLIO MERGAITĖMS ORAL-B RINKINĮ ĮEINA

  • 1 „Oral-B Stages Power“ dantų šepetėlis margaitei,
  • 1 „Oral-B Stages“ galvutė,
  • 4 pakopų pakaitinės galvutės,
  • 2 „Duracell“ baterijos,
  • kelioninis dėklas.

ELEKTRINIO DANTŲ ŠEPETĖLIO VAIKAMS PRIVALUMAI

  1. Antgalis turi mažesnę galvutę ir trumpesnius šerelius, kurie specialiai sukurti mažesniems vaikų dantims ir burnoms.
  2. Tikslus, bet švelnus šepetėlio antgalis, pasiekia vietas kurių paprastas šepetėlis negali lengvai išvalyti.
  3. Minkštos skaidulos maloniai masažuoja dantenas, kruopščiai valo ir blizgina dantis, tačiau taip pat apsaugo nuo pernelyg didelio trynimo. Todėl ženkliai sumažėja rizika kuri gali nutikti su paprastu dantų šepetėliu, dėl pažeistų dantenų.
  4. Elektrinio dantų šepetėlio mergaitei rinkinyje yra kelioninis dėklas. Jame yra vietos šepetėliui ir 2 galvutės. Jis pagamintas iš kietos medžiagos, todėl galite būti ramūs kad jūsų šepetėlis bus saugus net ir labai intensyvios kelionės metu.