Dvisluoksnis katės kilimėlis prie tualeto, kraiko surinkimui

11,9926,89 su PVM

Jūs mylite savo augintinį, tačiau norite ir švaros savo namuose, todėl katės kraiko likučiai ant grindų, jus veda iš kantrybės? Norėtume paprasto sprendimo, kuris užtikrintų komfortą ir augintiniui ir jums? Tuomet dvisluoksnis kačių kraiko surinkimo kilimėlis išspręs jūsų problemą! Tik išėjus katei iš dėžutės, visas prilipęs prie letenų kraikas bus surinktas, dėl specialaus kilimėlio paviršiaus ir nukris į apatinį sluoksnį dėl specialaus korėto paviršiaus. Pamirškite nuolatinį siurbliavimą ir valymą, leiskite sau pailsėti, o visą darbą atliks dvisluoksnis kraiką surenkantis kilimėlis!
Galite rinktis iš trijų skirtingų dydžių, nuo vidutinio, didelio iki labai didelio. Specialus kilimėlio pagrindas užtikrins kvapų nebuvimą, o surinktas medžiagas lengvai galite sukratyti iš kilimėlio atgal į dėžutę, arba į tualetą.

Vnt:

Aprašymas

Dviejų sluoksnių kačių kraiko kilimėlis

Negaiškite daugiau laiko begaliniam valymui po savo augintinio! Norėdami išlaikyti energiją ir draugystę su savo augintiniu, pasinaudokite kačių kraiko kilimėliu.

Pagalba kačių savininkams

Dviejų sluoksnių kilimėlis padeda išlaikyti aplinką, aplink jūsų augintinio šiukšlių dėžę švarią. Jis pagamintas iš lengvos ir patvarios EVA medžiagos ir turi korio formos skylutes, kurios sulaiko šiukšlių liekanas nuo letenų, išeinančių iš katės kraiko. Dalelės, anksčiau padengusios grindis, dabar sustoja ties vidiniu, vandeniui nelaidžiu kilimėlio sluoksniu. Rezultatas? Butas lieka švarus, nereikia kasdien valyti.

Taupant kraiką

Švarius šiukšlių likučius galima patogiai grąžinti į šiukšlių dėžę. Pakanka atidaryti dvi kilimėlio dalis, sujungtas su ilgu lipniu sluoksniu, kad patogiai pašalintumėte jo likučius.

Valymas atliekamas dviem etapais

Išmeskite, išsiurbkite arba nuplaukite vandeniu ir viskas paruošta! 2 paprasti žingsniai ir galite pamiršti apie varginantį kraiko šlavimą iš sunkiai pasiekiamų vietų: po sofa, stalu nuo kilimo ar po foteliu.

Estetinė kraiką surenkančio kilimėlio išvaizda

Dėl universalaus dizaino juoda gaminio spalva puikiai tinka bet kurios vietos dekorui.

Mažiems ir dideliems

3 kilimėlio dydžiai leis jums pasirinkti geriausią katės variantą. Didesnieji puikiai tinka kaip pagalvėlė po atvira šiukšliadėže, o mažesnieji gali būti naudojami kaip kilimas prieš įeinant į uždarą šiukšlių dėžę.

Neperšlampamas kačių kraiko surinkimo kilimėlis

Specialiai parinkta medžiaga, papildomai pritvirtinta nailono apvadu, garantuoja, kad grindys po kilimėliu ir aplink jį išliks bekvapės, sausos ir higieniškai švarios.
Dėmesio – galima išmatavimų paklaida iki 5 cm.

Papildoma informacija

Kilimėlio dydis

30 x 30 cm, 40 x 50 cm, 45 x 60 cm, 58 x 75 cm