Automatinis plaukų garbanoklis

23,99 su PVM

Automatinis plaukų garbanoklissu keramine danga ir nanosidabruIšmanioji temperatūros technologija ir keraminis turmalinas sulaiko drėgmę jūsų plaukuose ir apsaugo kiekvieną plauką sumažindami slinkimą ir statinę elektros energiją. Jokių susivėlimų ar lūžinėtų plaukų. Profesionali keramikos technologija gali padaryti jūsų plaukus glotnius ir žvilgančius, o susuktus atrodyti ženkliai patraukliau! Belaidis automatinis plaukų garbanoklis – 6 temperatūros ir 11 laiko nustatymų: atsižvelgiant į skirtingas plaukų tekstūras ir stilius, prietaisas įkaitinamas nuo 150 C iki 200 C, todėl tinka įvairių tipų plaukams. Automatinis plaukų garbanavimo prietaisas padaro stebuklus net ir su karščio pažeistais ar šiurkščiais plaukais. Per 8-18 sekundžių belaidis automatinis plaukų garbanotuvas gali sukurti švelnesnes bangas arba labiau apibrėžtas garbanas. Jį daug paprasčiau naudoti ir sutaupo daugiau laiko, nei tradicinis plaukų suktukas.

Automatinis plaukų garbanojimo prietaisas

Automatiniam plaukų garbanotuvui naudoti nereikia jokių įgūdžių, tiesiog įkiškite reikiamą plaukų kiekį į suktuko vamzdelį, paspauskite mygtuką ir palaukite, kol gausite gražiai suformuotas garbanas. Su automatine atbuline eiga (kairėn / dešinėn) ir nesipainiojančia konstrukcija. be daugybės besisukančių ritinėlių. Pamirškite vargus banguojant plaukus, leiskite technologijoms atlikti darbą už jus!

Kaip naudotis automatiniu garbanojimo prietaisu

 • LCD ekranas – rodantis pagrindinius nustatymus, su galimybe pasirinkti garbanojimo pusę (į kairę ar į dešinę)
 • Automatinė apsauga nuo nudegimo
 • Baterijos indikatorius
 • Spalva: grafito spalva
 • Baterijos talpa : 5200 mAh
 • Temperatūrų nustatymai: 6 skirtingi lygiai (150 ℃ 160 ℃ 170 ℃ 180 ℃ 190 ℃ 200 ℃)
 • Baterijos įtampa  : 3,7 V
 • Baterijos tipas : ličio jonų akumuliatorius
 • Belaidžio plaukų garbanotuvo naudojimo laikas: nepertraukiamo naudojimo laikas apie 60 minučių
 • Automatinio plaukų garbanojimo prietaiso išmatavimai: 19 cm x 5,6 cm x 4,9 cm
 • Įkrovimo laikas : 3,5 valandos
 • Rinkinį sudaro: automatinis keraminis plaukų garbanojimo prietaisas, šukos, USB įkrovimo kabelis, 2 žiogeliai plaukams, vartotojo vadovas.
Vnt:

Aprašymas

Paprastas automatinio plaukų garbanojimo prietaiso naudojimas

Automatinio plaukų garbanoklio funkcijos:

Greitas įkaitimas – profesionali keraminė turmalino danga, greitai įkaista ir suteikia lygias, masyvias ir šokinėjančias garbanas nepažeidžiant plauko.

LCD ekranas – didelis LED ekranas aiškiai rodo temperatūrą, kryptį ir laikmatį, leidžia lengviau formuoti ir valdyti tolygų garbanų kūrimą.

Efektyvus ir saugus – automatinį plaukų garbanojimo prietaisą galima greitai įkaitinti, o jo belaidė konstrukcija gali maksimaliai padidinti modeliavimo efektyvumą. Jo viduje yra saugi ir netoksiška izoliacinė medžiaga, kuri gali apsaugoti jus nuo nudegimų jį naudojant.

Temperatūros / laikmačio / krypties valdymas – temperatūros pasirinkimas 150-200 ℃, automatiniai laikmačiai 8-18 s, taip pat sukimosi kryptis (kairė ir dešinė) kartu leidžia lengvai suformuoti tobulas laisvas ar griežtas garbanas, sutaupant daug laiko.

Įkraunama baterija ir USB maitinimo blokas – integruota 2500 mAh ličio jonų baterija leidžia itin patogiai naudotis belaidžiu garbanų formavimu kelionėje ar namuose.

Lengva naudoti ir nešiojama – vamzdis automatiškai sukasi ir apvynioja dalį plaukų suktukų kameroje. Lengva nešiotis keliaujant, galite susisukti plaukus bet kada ir bet kur, net ir esant atokiau nuo įkrovimo lizdo.

Automatinis belaidis plaukų garbanotuvas – nešiojamas ir kompaktiškas: nebereikia jaudintis dėl susipainiojusių laidų ir didelės saugojimo vietos. Dėl savo dydžio belaidžio dizaino automatinis plaukų garbanoklis yra nešiojamas ir lengvas, todėl jį galima laikyti kuprinėje ir pasiimti į kelionę.