Aromatinių eterinių aliejų rinkinys, 6 vnt. po 10 ml.

22,89 su PVM

Puikus 6 populiariausių aromaterapinių aromatų rinkinys! Eterinių aliejų rinkinį sudaro 6 eterinių aliejų buteliukai (kiekvienas jų po 10 ml talpos): levanda, mėta, arbatmedis, apelsinas, eukaliptas, jazminas. Aliejai turi gydomąjį poveikį, malonų aromatą, kuris mus atpalaiduoja ir nuramina. Jie taip pat dezinfekuoja orą ir paviršius nuo bakterijųPalengvina užmigimą po įtemptos darbo dienos, bei gilesnį miegą. Todėl atsibundate ženkliai geriau pailsėję ir atgavę jėgas.
Aromaterapiniai aliejai taip pat naudojami gydymo ir terapijos tikslais. Jie sumažina alergijas, migreną, sinusų problemas ir padeda kovojant su sausos odos problemomis.
Eteriniai aliejai gali būti naudojami tokiems prietaisams kaip: oro drėkintuvas ir aromatinius kvapų difuzorius.

Neturime

Aprašymas

Eterinių aliejų savybės yra labai įvairios – viskas priklauso nuo to, kurį aliejų pasirinksite. Žemiau pateikiame populiariausių ir dažniausiai perkamų eterinių aliejų, kurie yra mūsų rinkinio dalis, savybes ir naudojimą:

Arbatmedžio eterinis aliejus – kaip rodo pavadinimas, jis išgaunamas iš arbatmedžio. Tai geriausia peršalusiam žmogui įkvėpus ar masažuojant, sergant gripu, virusinėmis infekcijomis. Arbatmedžio kvapas veikia raminamai.

Eukalipto eterinis aliejus – šis eterinis aliejus išgaunamas iš eukalipto lapų. Rekomenduojama kvėpuoti eukalipto aliejumi prisotintu oru gripo, peršalimo ar bronchito metu. Kaip masažo aliejus, jis padeda esant skaudantiems raumenims ir reumatui, o vartojamas vonioje – malšina uždegimą. Tai vienas stipriausių eterinių aliejų, todėl rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip 2 lašus vienai procedūrai.

Jazminų eterinis aliejus – pirmiausia žinomas kaip afrodiziakas, taip pat naudojamas kaip kosmetikos aliejų ir plaukų aliejaus preparatų ingredientas.

Levandų eterinis aliejus – vienas populiariausių eterinių aliejų. Jis turi raminantį poveikį, rekomenduojamas pavargusiems ir įsitempusiems, kenčiantiems nuo nemigos. Levandų eterinis aliejus suteikia palengvėjimą slogos, gripo ar sinusų ir gerklės uždegimo atveju. Pridedama prie vonios, levanda ramina skaudančius raumenis ir sąnarius, padeda kovoti su odos uždegimais, egzema ir spuogais. Levandų eterinis aliejus turi priešgrybelinių savybių, todėl rekomenduojamas žmonėms, turintiems odos ir nagų grybelius.

Mėtų eterinis aliejus – vienas iš populiariausių aliejų, gaunamas iš pipirmėtės. Pipirmėčių aliejus rekomenduojamas žmonėms, kenčiantiems nuo migrenos ir galvos skausmų, bronchito, peršalimo ir gripo. Naudojamas masažui, jis veiksmingas esant mėnesinių skausmams.
Apelsinų eterinis aliejus – apelsinų aliejus malšina depresijos simptomus, nervinę įtampą ir padeda užmigti. Dažniausiai jis naudojamas maudymosi metu ir masažui.