Aromatinis difuzorius – LIEPSNA

38,72 su PVM

Aromatinis difuzorius LIEPSNA – tai ne tik itin tylus oro drėkintuvas, bet kartu ir LED šviesos efektą skleidžiantis ultragarsinis difuzorius! Pakanka tik poros eterinio aliejaus lašų ir aromatinis difuzorius liepsna jus apsups gaiva, jaukumu ir ramybe. O atvykus svečiams, išskirtinis oro drėkintuvas liepsna taps puikiu susižavėjimo šaltiniu.

Kodėl verta rinktis aromatinį difuzorių liepsna?

✔ Drėkina ir gaivina orą

 Sukuria saugios „liepsnos“ efektą

✔ Pakanka tik poros eterinio aliejaus lašų ir difuzorius liepsna sukels ypatingą nuotaiką kambaryje

Gali būti naudojamas aromaterapijai

✔  Yra ryškumo reguliavimas

Drėkinantis aromato difuzorius liepsna – tai produktas, kuris pateisins daugelį jūsų lūkesčių. Tai oro drėkintuvas, kuris pašalins sausą orą jūsų bute ar name, taip pat prietaisas, naudingas visiems kurie naudoja aromatinius eterinius aliejus. Tiesiog įlašinkite į vandenį kelis lašus mėgstamo eterinio aliejaus ir jūsų interjerą apgaubs malonus kvapas.

Oro drėkintuvas skleidžia rūką, kuris dėl specialaus foninio apšvietimo atrodo kaip tikra liepsna ir tuo pačiu praskaidrina patalpą, kurioje yra.

Įdomus oro drėkintuvo liepsna dizainas

Aromaterapinis prietaisas pasižymi šiuolaikišku ir minimalistiniu dizainu, todėl jis tiks bet kokiame interjere ir suteiks jūsų butui elegancijos. LED foninis „liepsnos“ apšvietimas sukuria puikią atmosferą jūsų namuose ir leidžia atsipalaiduoti, bei pailsėti po sunkios darbo dienos.

Naudingos funkcijos

Drėkintuvu ir oro gaivikliu liepsna lengva naudotis. Ant įrenginio korpuso yra maksimali vandens lygio linija, todėl tiksliai žinote, kiek galite sunaudoti. Produktą naudojate tiksliai taip, kaip jums reikia – jis turi ryškumo reguliavimą.

Vnt:

Aprašymas

Ultragarsinis drėkintuvas ir oro gaiviklis liepsna

Sausas oras patalpoje, kurioje dažnai būnate, gali sukelti diskomfortą – ypač rudenį ir žiemą, kai įjungtas šildymas. Kaip vienu metu efektyviai drėkinti orą ir sukurti klimato interjerą? Išbandykite šį unikalų drėkintuvą ir oro gaiviklį!

Aromato difuzorius veikimo metu yra labai tylus ir jį sėkmingai galite pastatyti net miegamajame – įrenginio garsas ir skleidžiama šviesa netrikdys Jūsų miego.

Liepsna oro drėkintuvo namams naudojimas yra visiškai saugus – oro drėkintuve yra jutiklis, kurio dėka jis automatiškai išsijungia, kai baigiasi vanduo. Jis taip pat turi apsaugą nuo elektros energijos tiekimo nutraukimo.

Techninės specifikacijos

  • Modelis:  DQ701
  • Vandens bako talpa: 180ml,
  • Maitinimas: USB-C prievadas,
  • Galia: 4,5W,
  • Garso lygis: 25-36dB,
  • Matmenys: 171x75x101mm,
  • Svoris: 290g,
  • Spalvos : balta, juoda