Apyrankių pynimo žaislas – mašina su priedais

34,99 su PVM

Apyrankių pynimo žaislas mašina su priedais – ar norite patys pasigaminti papuošalus? Šis apyrankių pynimo rinkinys skirtas norintiems susikurti savo unikalų stilių. Pinant apyrankes namuose su šia mašina galite pasirinkti dizainą, nustatyti medžiagas ir patys pasigaminti unikalius papuošalus. Didelis pasidaryk pats apyrankių rinkinys gali pažadinti jūsų kūrybiškumą bei padėti išsiskirti unikaliu stiliumi!

Visi mėgsta apyrankes ir pakabukus, o šis rinkinys leis jums sukurti namuose begalę apyrankių derinių, tik nuo jūsų ar jūsų vaiko priklauso ką sukursite. Apyrankių pynimo mašina leis jums su jūsų vaikais praleisti daugiau laiko, bei tuo pačiu sukurti išskirtinių apyrankių. Linksmybės, kurių metu galite savarankiškai kurti ir gaminti papuošalus, teigiamai veikia vaikų kūrybiškumą, bei vaizduotę.

Apyrankių pynimo žaislas mašina su priedais  tinka visiems, kurie nori išmokti pasidaryti stilingų apyrankių amuose. Rinkinyje yra pynimo medžiagos ritės ir instrukcija, kaip pinti. Apyrankės pagamintos su šia mašina yra patogios nešioti ir atrodo išskirtinai. Todėl kiekvienai dienai galite turėti po atskirą apyrankę, bei sutaupyti.

Apyrankių pynimo žaislas – mašina su priedais komplektą sudaro:

– 6 spalvos: violetinė, mėlyna, šviesiai rožinė, geltona, tamsiai rožinė, žalia;
– užsegimai apyrankėms;
– pynimo mašina.
– mašinos matmenys: 18 cm x 21 cm x 11 cm
– pakuotės dydis: 44 cm x 31 cm x 11 cm

 

Vnt:
Kategorija:

Aprašymas

Rinkinys apyrankėms pinti net 6 spalvų:

  • Įspėjimas! netinka vaikams iki 5 metų amžiaus
  • Gaminio ilgis centimetrais: 44
  • Gaminio aukštis centimetrais: 11
  • Gaminio plotis centimetrais: 31
  • Apyrankių pynimo aparatas, skirtas 6 spalvų siūlams pinti.

Rinkinys supakuotas į didelę, dekoratyvinę dėžutę, todėl bus maloni dovana bet kuriam vaikui. Dėl daugybės smulkių elementų žaislas skirtas vyresnėms nei 5 metų vaikams.